Neye göre SSD seçilmeli?

Hocam o SSD kronik sorunlu diye biliyorum. SanDisk SSD alacağınıza, onun fiyatında çok çok daha iyi ve kaliteli SSD'ler mevcut. Hyperx, Kingston, Apacer, Toshiba bakabilirsiniz. Okuma-yazma hızlarının yüksek olmasına, kronik sorunlu olup olmamasına, ısınma sorunu olup olmamasına dikkat edin. Ben yaklaşık 2 haftadır Apacer Panther 240 GB SSD kullanıyorum. Okuma-yazma hızları gayet yüksek, herhangi bir kronik problemi, ısınması vs. yok. Zaten yurtdışında çok tercih edilen bir markaymış. Ben gayet memnunum.
Alabilirsiniz.
Hocam konuyla pek bir alakası yok ama rica etsem SSD'nin incelemesini yapabilir misiniz? Tabi imkan varsa. Çünkü bu SSD hakkında neredeyse hiçbir bilgi, kaynak bulunmuyor.

Cevaplar için minnettarım. Ana kartın özellikler kısmına baktığım zaman SATA 3Gb/s gibi bir şey ile karşılaştım. Bu ne anlama geliyor peki?
@Caner Uncu
SSD tercihini ise Kingston A400 Serisi SA400S37/240G 2.5" 240 GB SATA 3 SSD Fiyatları ve Özellikleri olarak güncelledim. Teşekkürler. (Kingston'a güveneceğiz gibi, bütçem sınırlı.) :)
Hocam o SSD'nin yazma hızı birazcık düşük. İsterseniz bu ürüne yönelin ;

Yeni konular

Geri
Yukarı