Neymar'ın şanssızlığı

Milyon tane iyi Brezilya'lı futbolcudan sadece bir tık iyi bir oyuncu.
Tam bir balon olmasa da yine de balon bir oyuncu benim gözümde..

Mbappe kadroda vardı demek sakatmış. Evet Ronaldo ve Messi seviyesinde asla olmadı. Onlar yetenek olarak aşağı kalır yanı yok, artı tarafları da var ama işte yetenek tek başına yeterli olmuyor.
Yetenek olarak Ronaldo'dan daha iyi bile olabilir ama Messi'nin yetenek olarak futbol tarihinde rakibi yok.

Evlilik programlarına çıksın artist düdük.

FakeBlandCoati-max-1mb.gif

Yetenek olarak Ronaldo'dan daha iyi bile olabilir ama Messi'nin yetenek olarak futbol tarihinde rakibi yok.
Ronaldo'nun şu anki haline göre Neymar yetenek olarak epey ileri. Ronaldo'nun gençliği böyle değildi ama yine de Ronaldo yetenek olarak Neymar'dan geride kalsa da çok daha iyi bir oyuncu. Bu yorumun aynısını Ronaldo-Messi kıyaslaması için de kullanıyorum. Yetenek tek başına bir oyuncuyu en iyi yapmıyor maalesef. Benimde izlediğim en yetenekli oyuncu Messi.

Ronaldo seneye PSG'ye gelseydi Neymar ve Mbappe ile izlemek keyifli olurdu.

Geçen sene yenildikleri BM ve bu sene yenildikleri M City, PSG'den daha iyi kadrolara sahip takımlar. Mbappe bugün kadroda vardı neden oynamadı anlamadım, rahatsızlığı falan mı vardı acaba? Barcelona'dan ayrılarak hata yaptı Neymar. O da Messi'nin gölgesinde kalmamak için böyle bir yola başvurdu. İyi takımda altın top kazanabilir. En büyük şanssızlığı Ronaldo ve Messi ile aynı döneme denk gelmesi.

Neymar şov adamı.

Evet öyle biraz seviyor şovu bu yüzden çok tekme yiyip çok sakatlandı.

Şanssızlık falan değil. Kendisi takımın 1 numarası, bayrak oyuncusu olacak kabiliyette, zihniyette bir adam değil. Yanına lider ruhlu bir ismi koyacaksın. Barça döneminde bunu Messi yapıyordu.

Neymar adamdır.
Ronaldo'nun şu anki haline göre Neymar yetenek olarak epey ileri. Ronaldo'nun gençliği böyle değildi ama yine de Ronaldo yetenek olarak Neymar'dan geride kalsa da çok daha iyi bir oyuncu. Bu yorumun aynısını Ronaldo-Messi kıyaslaması için de kullanıyorum. Yetenek tek başına bir oyuncuyu en iyi yapmıyor maalesef. Benimde izlediğim en yetenekli oyuncu Messi.

Ronaldo seneye PSG'ye gelseydi Neymar ve Mbappe ile izlemek keyifli olurdu.
İki şey savunmuş ikisi de birbiriyle çelişiyor. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı