NFS 2015 vs. NFS Payback

2015'i EA Game Pass ile oynadım sırf karanlık hiç aydınlık yok sırf grafikler güzel gözüksün diye yağmurlar var ayrıca arabalar 180'den fazla gitmiyor bence 1 aylık 30 TL'lik EA Game Pass alın beğenirseniz alın veya yıllık EA Game Pass alın.

Ben Payback heat hepsini denedim heat de özellikle optimizasyon sorunu var Forza aldım ama Steam versiyonu ve maalesef Forza'nın Steam versiyonu anlık droplar yapıyor Microsoft da ise sık sık crash veriyor tabii Steam da geçerli.

Selam dostlar. Şu an Steam'de ikisi de aynı fiyatta 49,75 TL. Sizce hangisi? Ben NFS 2015'i daha iyi buluyorum.
2015'in artıları:
Grafik
Ara sahneler gerçek kamera ve oyuncularla çekilmiş
Upgrade sistemi Payback'e göre çok çok çok daha iyi
Oyunun atmosferi eski NFS oyunlarını andırıyor

Eksileri:
Fizikler.
Oyunda kötü adam yok, oyunun adını Need for Speed değil Need for Friends koysalarmış daha iyi olurmuş.

Payback'ın artıları:
Daha çok yarış seçeneği var
Fizikler bir tık daha iyi
Daha çok araba var
Bazı güzel hikaye görevleri var

Eksileri:
Dünyanın en berbat upgrade sistemine sahip, oyun para sömürmek için yapılmış, ikide bir bir şey aldırmak istiyor
Grafikleri daha kötü duruyor.

(Need for Speed 2015'in fiziklerini Project Unite adlı bir mod ile düzeltebilirsiniz)

Hocam ozet geçeceğim Underground havasi istiyorsan 2015 yeni farklı değiştirilmiş Underground havasi ise Payback sahsen ikisini de saatlerce oynadim benim tercihim 2015.

Yeni konular

Geri
Yukarı