NFS Carbon Kenji kanyon yarışında geçilmiyor

s3zo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben NFS Carbon'da 1. bossa geldim. Kenjiyi ilk 2 yarışta geçiyorum ama sonuncu kanyon yarışında geçemiyorum. (kanyon yarışının 2. etabı) çözümü nedir?

Merhaba, ben NFS Carbon'da 1. bossa geldim. Kenjiyi ilk 2 yarışta geçiyorum ama sonuncu kanyon yarışında geçemiyorum. (kanyon yarışının 2. etabı) çözümü nedir?
Birkaç yöntem var. 1.si arabayı yüksek devirde manuel viteste kullanmak çünkü eğer otomatik vites oynarsanız yaklaşık 10-15 kilometre daha hızlanacağı yere daha erkenden vites atınca araba devir almayacak. 2. bir yöntem ise kanyon yarışları iki basamak olduğundan dolayı ya ilk yarışta direkt Kenji'yi geçmeniz gerekecek ya da çok iyi bir puan kasıp, kanyonun ikinci ayağında iyi bir defans yapacaksanız. Son çare ise diğer haritalarda ilerleyip önce diğer Boss'ları geçip sonrasında Kenji'yi elemek. Şahsen Angie içlerinde en kolay Boss ve en güçlü arabalardan birine sahip.

Birkaç yöntem var. 1.si arabayı yüksek devirde manuel viteste kullanmak çünkü eğer otomatik vites oynarsanız yaklaşık 10-15 kilometre daha hızlanacağı yere daha erkenden vites atınca araba devir almayacak. 2. bir yöntem ise kanyon yarışları iki basamak olduğundan dolayı ya ilk yarışta direkt Kenji'yi geçmeniz gerekecek ya da çok iyi bir puan kasıp, kanyonun ikinci ayağında iyi bir defans yapacaksanız. Son çare ise diğer haritalarda ilerleyip önce diğer Boss'ları geçip sonrasında Kenji'yi elemek. Şahsen Angie içlerinde en kolay Boss ve en güçlü arabalardan birine sahip.
1 yöntemde yüksek devirde kullanmak derken yüksek hızda mı diyorsunuz?
2. Yöntemde kenjiyi geçmek derkende 1. Etapta önüne mi geçicez?
3. Yöntemde de zaten haritadaki bütün yarışlara falan girdim kenji geldi ilk başta

1 yöntemde yüksek devirde kullanmak derken yüksek hızda mı diyorsunuz?
2. Yöntemde kenjiyi geçmek derkende 1. Etapta önüne mi geçicez?
3. Yöntemde de zaten haritadaki bütün yarışlara falan girdim kenji geldi ilk başta
1. yöntemde demek istediğim arabayı manuelde kullanmak. Şayet arabayı manuelde kullanırsanız araba otomatik vitese göre hem daha fazla hızlanıyor hem de daha fazla devir alıyor. 2. yöntemi yapmak zorunlu değil fakat eğer 1. etapta yani kanyonun ilk etabında Kenji'yi 10 saniye içinde geçerseniz daha yüksek puan elde edersiniz. 2. etapta ise arabanız Kenji'nin önünde başlayacağınızdan dolayı defans yapmanız halinde kesin yenersiniz. 3. yöntemde ise biliyorsunuz oyunda 4 tane kıta var ve her kıtada hatırladığım kadarıyla 1 Boss bulunuyor. Kenji'nin olduğu yarışı şayet geçemezseniz, diğer kıtalardaki yarışları bitirin. Aynı Kenji'de olduğu gibi diğer kıtalarda da Boss yarışları açılacak. Kenji'ye göre daha kolay olduklarını söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı