Çözüldü NFS Heat Save dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Turbo Sync

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Bana NFS Heat oyununun 100 Save dosyası lazım. Bütün her şey yapılmış olacak. Ayrıca polestar 1 Hero car olursa sevinirim. Bunlar varsa Save atabilirseniz sevinirim.

Kayıt dosyası korsana girmiyordur umarım.

Çözüm
Kayıt dosyasının korsan ne tarafı olabilir ki. Oynamışım bitirmişim, uğraşmak istemeyenlerle paylaşmışım neresinde hile hurda var ki. Hikayesini oynamak istemeyen, kafa dağıtmak isteyen kayıt dosyası kullanır.
Biliyorum, ben de kullandım bolca. Belki bir moderatörün kafası dağınıktır, sinirlidir o yüzden yanlışlıkla kayıt dosyasını korsanmış gibi görebilir diye düşündüm.

Bende var safe dosyası NFS Heat'e ait oyunu tam tamamlamadım ama hile yapmıştım rep seviyesi 50 ve sınırsız para hilesi var tüm araçları alabilirsin pole star Hero car maalesef yok ama özel görevlerden alınabiliyor.

9
Kayıt dosyasının korsan ne tarafı olabilir ki. Oynamışım bitirmişim, uğraşmak istemeyenlerle paylaşmışım neresinde hile hurda var ki.

Bende var safe dosyası NFS Heat'e ait oyunu tam tamamlamadım ama hile yapmıştım rep seviyesi 50 ve sınırsız para hilesi var tüm araçları alabilirsin pole star Hero car maalesef yok ama özel görevlerden alınabiliyor.

Atarsanız sevinirim. Onunla da oynarım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı