NFS mekanikleri kötüleşti artık

Aslında forza jorizon ın mekaniklerini daha kötü buluyorum 160 saatim var forza da ve arabalar hiçbir virajı alamıyor çok saçma. Çarpma fizikleri de cabası.

Need For Speed arcade bir oyun serisi olmuştur ve her zaman gerçeklikten uzak olup eğlenceli araba sürme yolunda ilerlemiştir. Eğer gerçek yarış oyunu oynamak istiyorsanız Asetto Corsa ve iRacing gibi oyunlar sizi ancak tatmin edecektir.

R8 V10 Plus Quattro ile Edinburgh'da 100-110'la, M4 GTS 130'la döndüğüm yerler oldu onun dışında 100-110, SRT Hellcat 80-90, 599XX Evo 120-130mevsim kış olduğundan dolayı çok dönemedim fakat 30'la da dönmüyorum. En dandik araçla bile en azından 60-70'le dönebilirsiniz. Araca yaptığınız modifiye de var işin içinde.

R8 V10 Plus Quattro ile Edinburgh'da 100-110'la, M4 GTS 130'la döndüğüm yerler oldu onun dışında 100-110, SRT Hellcat 80-90, 599XX Evo 120-130mevsim kış olduğundan dolayı çok dönemedim fakat 30'la da dönmüyorum. En dandik araçla bile en azından 60-70'le dönebilirsiniz. Araca yaptığınız modifiye de var işin içinde.
Tofaş oyunda ki çoğu arabadan iyi yol tutuyor ona anlam veremedim ben.

Zevkler ve renkler farklıdır tabii, bana göre Need for Speed Most Wanted'ın fizikleri berbattı, biliyorum bu bir arcade oyun ama araba fizikleri hiç eğlenceli değil, arcade bir oyunda da amaç eğlence değil midir zaten? Araba el frenine basınca komple kontrolü kaybediyordu, araba dururken gaza bastığında bir garip kalkıyordu, drift atmak çok sıkıntılı, sadece zamanı yavaşlatınca araba drift atmaya başlıyor, mesela NFS Most Wanted 2005'ten önce oynadığım Driver 1'in fizikleri çok iyi idi, ne aşırı gerçekçiydi ne de aşırı gerçekten uzaktı, tam tadındaydı ve araba sürerken bir zevk veriyordu, Need for Speed oyunları arasında fiziklerini en sevdiğim Rivals'dır, en azından bana daha arabayı sürmesi daha eğlenceli geliyor. NFS serisi dışında en eğlenceli bulduğum araba fiziğine sahip oyun Driver San Francisco. En gerçekçi bulduğum ise rFactor 2.

Geri
Yukarı