NFS MW 2005 nereden alınabilir?

SinekTV

Hectopat
Merhaba, Need for Speed Most Wanted 2005'i nereden indirebilirim? En son YouTube'dan gördüğüm bir tutorial videosundan indirmeyi denemiş ve trojanı yalayıp yutmuştum. Bildiğim kadarıyla oyun Steam dahil hiçbir platformda bulunmuyor; bu durumda 'korsana destek yok' kuralı da kalkıyor diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse, ben bu oyunu nereden güvenilir bir şekilde indirebilirim? Oyunun müziklerini dinlemek bile harika hissettiriyor.

Need for Speed Most Wanted 2005'i nereden satın alabilirim?

Need For Speed Most Wanted 2005 hiçbir zaman dijital olarak indirilmedi, bu yüzden Origin Store'dan buradan satın alamazsınız. Ancak Amazon veya başka bir yetkili satıcı üzerinden yapabilirsiniz.

Kaynak.

Hocam korsan olur mu bilmem ama ben NFS Underground 2'yi Archive.org üzerinden indirdim. Yani virüs de çıkabilirdi ama temiz çıktı. Yorumlara bakarak vb. orada bulma ihtimaliniz var, ama virüs vs. bulaşırsa sorumluluk benim değildir

Merhaba, Need for Speed Most Wanted 2005'i nereden indirebilirim? En son YouTube'dan gördüğüm bir tutorial videosundan indirmeyi denemiş ve trojanı yalayıp yutmuştum. Bildiğim kadarıyla oyun Steam dahil hiçbir platformda bulunmuyor; bu durumda 'korsana destek yok' kuralı da kalkıyor diye hatırlıyorum. Eğer öyleyse, ben bu oyunu nereden güvenilir bir şekilde indirebilirim? Oyunun müziklerini dinlemek bile harika hissettiriyor.
Orijinalini sadece kutulu olarak 2. elde bulabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı