NFS unbound hakkında ne düşünüyorsunuz?

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
2 Aralık günü oyun çıkış yaptı. Ben de EA Play üzerinden 10 saat oynadım. Genel olarak NFS oyunlarını seven biriyim hikayesi kötü falan diye ayrımcılık yapmam. Net olarak şunu söyleyebilirim ki 10 saat boyunca en fazla 4 kere PC başından kalkmışımdır o da ihtiyaç gidermek için. Beni aşırı içine çekti oyun. İlk fragmanı gördüğümde iyice oyunu yok ettiklerini düşünmüştüm ama aksine oyun aşırı keyifli olmuş. Payback'ten sonra en çok keyif aldığım NFS oyunu oldu kendisi. Siz ne düşünüyorsunuz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Pek bir şey yapılmamış oyuna çizgi karakter getirip farklı olsun demişler ama olmamış mekanik vs bilmiyorum hoşuma gitmedi.

Şöyle hızlı ve öfkeli Tokyo drift tarzı bir oyun yapsalar yeni grafikler ve tam JDM araçlar ile işte o zaman olur arkayada sağlam phonk müzikler.

2 Aralık günü oyun çıkış yaptı. Ben de EA Play üzerinden 10 saat oynadım. Genel olarak NFS oyunlarını seven biriyim hikayesi kötü falan diye ayrımcılık yapmam. Net olarak şunu söyleyebilirim ki 10 saat boyunca en fazla 4 kere PC başından kalkmışımdır o da ihtiyaç gidermek için. Beni aşırı içine çekti oyun. İlk fragmanı gördüğümde iyice oyunu yok ettiklerini düşünmüştüm ama aksine oyun aşırı keyifli olmuş. Payback'ten sonra en çok keyif aldığım NFS oyunu oldu kendisi. Siz ne düşünüyorsunuz? :)

Oyunun hikayesi sarıyor fakat sürüş dinamikleri vs 5 yaşında ki çocuğun önüne ağlaması kesilsin diye koyulan oyun gibi bana göre.

NFS Underground 2 hatırına hala bu seriyi devam ettiriyorlar. Zevk vermeyecek bir oyun daha beklentim olumlu değil.

Bir de böyle oyun çıkaracaklarsa ismini farklı bir şey yapsınlar bari.

Geri
Yukarı