NFS unbound hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyunu ön siparişte çoktan almıştım. Bu çizgi karakter efektleri gelmeyecek diye milletle dalga geçiyordum yanılan ben oldum. Neyse 9-10 saat sabit oynadım. Bugüne nasip oldu kurup oynamak günlük hayatdan müsaade kalmıyordu. Oyunda ciddiyet temasından kurtulmamız iyi olmuş sürekli ciddi ciddi kaşlarımızı patlatacaz artık. Eğer ki simülasyona yakın bir şey istiyorsanız Forza Horizon 5 tabii daha önde kalır zaten karşılaştırmakta hata olur. Grafikler sıradan ama optimizasyonu leş beğenmediğim yön sadece bu sanırım. Onun dışında arkadaşlarınızla girerseniz çok eğleneceğiniz kesin oyunda ki NPC'ler buglu olduğundan bayağı bayağı eğlenebiliyorsunuz.

Benim pek ilgimi çekmedi, klasik alışıldık NFS gibi. Radikal değişim olmalıydı fakat can sıkıntısından oynarım.

Ben ilk başta olumsuz düşünüyordum yeni NFS oyunlarıyla ilgili ama sonradan düşündüm de NFS aslında hep böyle bir oyundu zaten. Underground ve Most Wanted genel olarak bilgisayarlarla ilk tanıştığımız yıllar oynamış olduğumuz için belki bize güzel geliyor olabilir. Most Wanted'i biraz daha ayrı tutmak lazım, daha karanlık ve gerçekçi bir havası olduğu için. Ama NFS işte, simülasyon değil. O yüzden olumlu yaklaşıyorum artık Unbound'a da.

Yeni konular

Geri
Yukarı