NFS Unbound oyun arkadaşı

Unbound gelecek arkadaşlar var mı?

Hocam ben bir kez içinde unbound olan oyun paketi aldım ve 2 gün sonra paketi iade ettim. Unbounddan nefret ettim. Need for Speed'in en iyi oyunu heatdir. Üstelik unbound a 16 GB RAM bile yetmiyordu benim bilgisayarda. Ha bire drop yiyordum.
Yani arkadaş bulacağını pek sanmam.

Hocam ben bir kez içinde unbound olan oyun paketi aldım ve 2 gün sonra paketi iade ettim. Unbounddan nefret ettim. Need for Speed'in en iyi oyunu heatdir. Üstelik unbound a 16 GB RAM bile yetmiyordu benim bilgisayarda. Ha bire drop yiyordum.
Kastığı için mi sevmediniz, 16 GB ram nasıl yetmedi?

Kastığı için mi sevmediniz, 16 GB RAM nasıl yetmedi?

Merak ettiğim için arada ekran kartı testinde kullanılan bir program ile test yapıyorum ve RAM kullanımı 14.9 oluyor arada zorluyor bile.

En iyi oyunun Heat olmadığını düşünüyorum. Bunu Heat'i oynayıp 5 saat sonra nefret etmiş birisi olarak söylüyorum. Bence devrine göre bakarsak U2 veya MW en iyisidir.

En iyi oyunun Heat olmadığını düşünüyorum. Bunu Heat'i oynayıp 5 saat sonra nefret etmiş birisi olarak söylüyorum. Bence devrine göre bakarsak U2 veya MW en iyisidir.
Ben bugün bile canım sıkıldığında NfsU2 ve MW oynadığımda yeni oyunlardan daha çok keyif alıyorum. Arcade oyunları zorlaştırmak, sürekli daha çok polis eklemek çok saçma geliyor bana. Belki de insanlar Forza Horizon’da olduğu gibi rahat, sadece şehirde gezmenin bile keyif verdiği bir oyun arıyordur.

Most Wanted (2005) severlerin gözü yaşlı şu an. 🤣

Ben bugün bile canım sıkıldığında NfsU2 ve MW oynadığımda yeni oyunlardan daha çok keyif alıyorum. Arcade oyunları zorlaştırmak, sürekli daha çok polis eklemek çok saçma geliyor bana. Belki de insanlar Forza Horizon’da olduğu gibi rahat, sadece şehirde gezmenin bile keyif verdiği bir oyun arıyordur.
Oyunlardan beklentimiz kalmadı artık aslında. Çünkü her şeyin ilki güzeldir derler ya, hakikatten de öyle. Most Wanted, U2, Carbon oyunlarını denedik, bir güzel kitabını yazdık. Artık çok daha iyi içerikli bir oyun bile çıksa aynı tadı vermiyor çoğu zaman.

Hocam 16 GB RAM RTX3050 Ryzen 5 5500U gibi bir sistemle bile DLSS desteği Ultra ayarda 60-70FPS alıyorum RAM kullanımı 8-9 falan oluyor (arkada Discord Chrome vs. Açık halde) size nasıl yetmedi anlayamadım sistemde sorun olabilir diye düşünüyorum

Most Wanted (2005) severlerin gözü yaşlı şu an. 🤣

Oyunlardan beklentimiz kalmadı artık aslında. Çünkü her şeyin ilki güzeldir derler ya, hakikatten de öyle. Most Wanted, U2, Carbon oyunlarını denedik, bir güzel kitabını yazdık. Artık çok daha iyi içerikli bir oyun bile çıksa aynı tadı vermiyor çoğu zaman.

Oynayacak oyun bulamıyorum artık Steam kütüphanemi genişlettim azıcık ama yok abi hiçbiri zevk vermiyor

Hocam 16 GB RAM RTX3050 Ryzen 5 5500U gibi bir sistemle bile DLSS desteği Ultra ayarda 60-70FPS alıyorum RAM kullanımı 8-9 falan oluyor (arkada Discord Chrome vs. açık halde) size nasıl yetmedi anlayamadım sistemde sorun olabilir diye düşünüyorum.

Oynayacak oyun bulamıyorum artık Steam kütüphanemi genişlettim azıcık ama yok abi hiçbiri zevk vermiyor.

Ultra ayarın dışında render oranını yükseltince oluyor. FPS sorunu render oranını düşürünce 30FPS'lere çıkıyor ama RAM kullanımı hep 13'ün üstünde oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı