NFS Underground 2 Direksiyon Seti Ayarları

coconeitor51

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen cuma Snopy V18'i satın aldım. İnşallah 2 gün sonra direksiyon setim geliyor. Bende NFS U2'nin CD'sini alıp bilgisayarıma kurdum oynarım diye. Şu an oyunu oynuyorum. Sonra ayarlara bir göz attım. Direksiyon seti ayarlarını göremedim. Bazı yabancı kişiler oyunu direksiyon seti ile oynuyor. Acaba oyunun direksiyon seti ayarları nerede? Oyunda direksiyon setini nasıl kullanabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pekte kullanışlı olmuyor merak etmeyin Underground 2'yi direksiyon ile oynarken çünkü elverişli değil klavyeyle daha zevk aldığımı söylemek isterim linç etmeyin söylediklerim Underground 2 için geçerli sonra gelip Assetto'yu direksiyonla oyna ozaman demeyin neredeyse oynamadığım simülasyon yada arcade araç oyunu yok.

Pekte kullanışlı olmuyor merak etmeyin Underground 2'yi direksiyon ile oynarken çünkü elverişli değil klavyeyle daha zevk aldığımı söylemek isterim linç etmeyin söylediklerim Underground 2 için geçerli sonra gelip Assetto'yu direksiyonla oyna o zaman demeyin neredeyse oynamadığım simülasyon ya da arcade araç oyunu yok.

Xbox One kontrolcüsünü destekler mi acaba?

Direksiyon ile oynamıyorlar aslında x360 yazılımı ile a tuşu yerine direksiyonu sol'a kırıyorlar aynı işlemi d tuşu içinde yapıyorlar klavye ile oynamak arasında bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı