NFS Underground 2 iyi mi kötü mü?

nfs underground 2 iyi mi kötü mü?

• iyi

Oy: 53 85,5%
  • kötü

Oy: 10 16,1%

• Oy verenlerin toplamı
    62
Çıktığı döneme göre detaylı modifiye seçenekleri (dyno run) ve güzel arcade mekanikleri ile benim gönlümde bana en çok keyif veren NFS oyunudur. Diğer oyunların hepsini oynadım ama Underground 2 deki o özelleştirme çeşitliliğini diğer NFS oyunlarının hiçbirinde göremedim. Hikaye ve kariyer açısından berbat bir oyundu. (3 kere bitirdim.) Ama söylediğim gibi benim için oyunu özel kılan 2 şey var. Modifiye çeşitliliği, keyifli arcade mekanikleri.

2000'lerin başındaki modifiye külürünü en iyi yansıtan oyundu. Çeşitli otomobiller ve sayısız modifikasyon çeşidi; ardından gelen dyno ayarlamaları ile aracınıza dilediğiniz performans karaktersitiğini verebilme imkanı bu oyunu 2004 yılında çıkan yarış oyunlarından ayırıyordu.
Şehrin gece havası ve kullandığı atmosfer, dinlediğiniz müzikler ile havaya girmemek elde değildi.

Sürüş ve fizik konusunda olmusuz düşünen arkadaşlar, bu oyun bir simülasyon oyunu değildir. UG2'nin sürüş dinamikleri Gran Turismo veya Forza gibi gerçekçiliği yakalamayı değil; arcade yani saf eğlenceyi hedeflediğinden kaynaklanmakadır.

Geri dönüp baktığımda bu oyuna benzer eserler (Juiced, Midnight Club, Street Racing Syndicate... vs.) çıkmıştır ancak UG2'nin yakaladığı başarıyı hiçbiri elde edememiştir. Ardından reboot kisvesi altında Ghost Games'in üstlendiği NFS 2015 çıkmıştır. Eğer oyuna destekleri erkenden kesilmeseydi UG2 kadar başarılı olacağını düşünüyordum ama 1 yıl ya var ya yok desteği hemen kestiler.

UG2 hakkında daha fazla şey denebilir ama şu an Payback'in veya Heat'in veremediğini bugün UG2 veriyorsa bu oyun başarılı bir oyundur benim gözümde. Hala da oynarım ve Jackson Heights'ten Bayview merkezine 80-90 kilometre ile giderken inmek bana hala zevk verir.

Bilmem ama 2017'de çıkan NFS payback oyununa göre daha çok sarıyor. Bu arada NFS underground 2 için grafik yamaları var ve oyunu daha güzelleştiriyor. Sadece bir oyun bile için değil. Eski oyunlar için grafik yamaları yapılmaya başladı. Oyunu ister orijinal dokularıyla ister daha kaliteli dokularla oynatabilirsiniz. Tavsiyem, iyi bilgisayarınız varsa grafik yamasını indirmek ve oyunu doya doya oynamak.

2000'lerin başındaki modifiye külürünü en iyi yansıtan oyundu. Çeşitli otomobiller ve sayısız modifikasyon çeşidi; ardından gelen dyno ayarlamaları ile aracınıza dilediğiniz performans karaktersitiğini verebilme imkanı bu oyunu 2004 yılında çıkan yarış oyunlarından ayırıyordu.
Şehrin gece havası ve kullandığı atmosfer, dinlediğiniz müzikler ile havaya girmemek elde değildi.

Sürüş ve fizik konusunda olmusuz düşünen arkadaşlar, bu oyun bir simülasyon oyunu değildir. UG2'nin sürüş dinamikleri Gran Turismo veya Forza gibi gerçekçiliği yakalamayı değil; arcade yani saf eğlenceyi hedeflediğinden kaynaklanmakadır.

Geri dönüp baktığımda bu oyuna benzer eserler (Juiced, Midnight Club, Street Racing Syndicate... Vs.) Çıkmıştır ancak UG2'nin yakaladığı başarıyı hiçbiri elde edememiştir. Ardından reboot kisvesi altında Ghost Games'in üstlendiği NFS 2015 çıkmıştır. Eğer oyuna destekleri erkenden kesilmeseydi UG2 kadar başarılı olacağını düşünüyordum ama 1 yıl ya var ya yok desteği hemen kestiler.

UG2 hakkında daha fazla şey denebilir ama şu an Payback'in veya Heat'in veremediğini bugün UG2 veriyorsa bu oyun başarılı bir oyundur benim gözümde. Hala da oynarım ve Jackson Heights'ten Bayview merkezine 80-90 kilometre ile giderken inmek bana hala zevk verir.

Daha güzel anlatılamazdı. Çocukluğumu özetlediniz şu an teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı