NFT Fotoğraf satışını yapmalı mıyım?

XandeR12

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabayte B450 Gaming X 3600MHZ DDR4 ATX Anakart

Sapphire Pulse AMD 6700XT (PCI-E 4.0) GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci

XPG Gammix D30 16GB (8x2) 3200MHZ CL16 Ram

Corsair MP510 960GB (3500 Read - 3000 Write) SSD

Xigmatek Venom X 650W +80 Bronze Kasa

AOC 24G2U 144HZ IPS 1MS (MPRT) Monitör
Merhaba ben Instagram'da bazı Breaking Bad karakterleri çiziyorum ve birisi bana bu fotoğrafların (7 tane) her birini 8000$'dan almak istediğini söyledi ve benim bu siteden fotoğrafları NFT olarak satışa koymam gerektiğini söyledi: Welcome | zerosea-nft - NFT Marketplace. Meta mask potansiyel dolandırıcı olarak siteyi etiketlemiş. Site NFT satışı için 300$ depozito da istiyor. Ben de satın almak isteyen kişiye OpenSea'yı önerdim. Ama onun orada parasının çalındığını ve oraya güvenmediğini söyledi ve bana sadece mintbase NFT üzerinden satın alım yaptığını söyledi çünkü yüksek kalitede basılıyormuş. Bazı konuşmalar:

unknown_2023.03.25-22.30.png

Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben Instagram'da bazı Breaking Bad karakterleri çiziyorum ve birisi bana bu fotoğrafların (7 tane) her birini 8000$'dan almak istediğini söyledi ve benim bu siteden fotoğrafları NFT olarak satışa koymam gerektiğini söyledi: Welcome | zerosea-nft - NFT Marketplace. Meta mask potansiyel dolandırıcı olarak siteyi etiketlemiş. Site NFT satışı için 300$ depozito da istiyor. Ben de satın almak isteyen kişiye OpenSea'yı önerdim. Ama onun orada parasının çalındığını ve oraya güvenmediğini söyledi ve bana sadece mintbase NFT üzerinden satın alım yaptığını söyledi çünkü yüksek kalitede basılıyormuş. Bazı konuşmalar:

Eki Görüntüle 1714791

Sizce ne yapmalıyım?
Site dolandırıcı diyorsa bence yapma.

Hocam anladım, tahminime göre sitenin amacı 300 dolar depozitoyu alıp sizi dolandırmak. Adam da siteyle alakalı bir kişidir emin olun.
Evet,anladım zaten Opensea'yı önerdim kabul etmedi.

Bu da soru mu? Tabii ki de satış yapmalısın. Dolandırıcılar taş mı yesin dostum ayıp ediyorsun.
Kanka hayatım da hiç NFT satışı yapmadım. Özel bir şeydir diye düşündüm sormak istedim. Teşekkür ederim cevap için belliydi zaten profildende. Art Lover nedir abi. :)

En son konuşmamız da bunlar bakalım dolandırıcımıymış.

Dosya Ekleri

• unknown_2023.03.26-00.03_1.png
    unknown_2023.03.26-00.03_1.png
    148,2 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
Kanka hayatım da hiç NFT satışı yapmadım. Özel bir şeydir diye düşündüm sormak istedim. Teşekkür ederim cevap için belliydi zaten profildende. Art Lover nedir abi. :)

En son konuşmamız da bunlar bakalım dolandırıcımıymış.
Adamı hayattan bezdirmişsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı