NFT işinde para var mı?

KomoG2M

Centipat
Daha fazla  
OpenSea üzerinden Blender'la NFT işine başlamayı düşünüyorum. 3D animasyonlu olarak. Günlük 2 saatimi ayirabilirim ortalama. Aylık ne kadar yaparım ortalama?

NFT'de belli bir kriter yok, daha çok dikkat çekecek karmaşayı seviyorlar. Bazen de garip karakterler. Ne desek zor bu konuda size, ilk 4-5 ay 0 TL, sonraki aylar 100.000 TL de kazanabilirsiniz veya tam tersi de olabilir. OpenSea tamamen şans işi satışların olduğu yer.

Benim kişisel görüşüm NFT işi eski popüleritesini kaybetti. Dolayısıyla yeni çıkacak olan projelerden para kazanabilmek için ya çok ses getirecek bir proje olması lazım ya da aşırı şanslı olmanız lazım.
Başta da söylediğim gibi bu benim kişisel görüşüm. Ytd. :D

Ben de girmeyi düşündüm uzun süre. Bir arkadaşım var başarılı çizimleri de yok ama bir şekilde para kazanıyor. Hatta güzel paralar kazanıyor. Diğer yandan bir arkadaşım var sanatsal anlamda güzel işler koyuyor ortaya. 2 senede 3-4 parça satış yapabildi. Yaptığı işler de gerçekten sanat yönünden kıymetli işler. Zaten kendisi hem ressam hem de tasarımcı. Diğer arkadaşımsa sanatla sepetle hiç işi olmayan biri. İlginç bir platform açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı