Nick önerisi

Ensar Öksüz

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm.

Ben kendime özel bir nick arıyorum hani yayıncılarınki gibi, hepsi çok güzel ve kendine özel. Uzun süredir ben de arayış içerisindeyim, kendime özel buluyorum ama içime sinmiyor, ya okunuşu güzel gelmiyor ya da yazılışı. Sizden isteğim bana bu konuda yardımcı olmanız, şimdiden teşekkür ederim.

Not: Kendine özel nicki senin bulman gerek tarzı gibi yorumlarda bulunmayın, bulabilsem buraya konu açmam zaten.

En sevdiğim oyunlar: AC serisi Mafia 1-2 RDR 1-2 Witcher 1-2-3

En sevdiğim oyun karakterleri: Ezio Auditore-Arthur Morgan-jhon morston-Geralt

Son düzenleme:
Hocam senin yapman gereken şey herhangi bir isim üzerinden yürümek. Mesela ben patates üzerinden gittim ve Mr.PatateSaGa nickine ulaştım.

Waxy, rexy, nexy gibi nickler çok hoşuma gidiyor açıkçası.

İşte bende bu tazr nickeri sevmiyorum sebebi okey okunuşu güzel ama kulağa hoş gelmiyor.

Tamam belki abartı gelebilir ama ben elreann gibi yayıncarın nickgi gibi kulağa hoş gelen nick bulmak istiyorum ama işte olmuyor.

Nedense sonu "esty, isty" şeklinde biten nickler çok hoşuma gidiyor, bir "majesty" havası katıyor sanki.

Hocam senin yapman gereken şey herhangi bir isim üzerinden yürümek. Mesela ben patates üzerinden gittim ve mr. Patatesaga nickine ulaştım.

Anladım hocam lakin bu yöntemide çok denedim lakin sonuca ulaşamadım aslında ulaştım ama istediğim gibi ulaşamadım.

Nedense sonu "esty, isty" şeklinde biten nickler çok hoşuma gidiyor, bir "majesty" havası katıyor sanki.

Teşeşkkür ederim yorumunuz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı