Nickinizin Hikayesi Nedir?

Ne yalan söyleyeyim tam olarak hatırlamıyorum ama Sonic'teki Shadow'dan geliyor olabilir. Zamanla değişti ve şu anki "Night" kelimesini biraz daha değiştirip kullanıyorum. "q" harfi de Minecraft sağolsun, zamanında pro oyuncular kullanırdı bende onlara özenip bu şekilde yapardım. :D

Ben her yerde aka samodem olarak geziyorum. PC bağımlısı olarak geçirdiğim çocukluğumda gelmişti aklıma Samet yerine kısaca samo diyenler yüzünden düşünmeye başladım, sonra bir PC parçasını da işin içine katayım dedim ve samonitör vs gibi isimler çok saçma olacağından, soyadım dem ile başladığından samodem dedim.

Soru başlıktadır hocalarım. Neden sahip olduğunuz nicki seçtiniz?
Benim nickim Japonya'da iyi tanınan bir samuray ile benim kafadan salladığım bir kelimenin birleşiminden oluşuyor. 🙂

Aslında 2 nickim var. Ama asıl kullandığım FearLessWolf01. Hikayesi ise aslında yok gibi bir şey :D. Çoğu konuda korkusuz bir şekilde direk öne atıldığım için fearless, kurtları çok sevdiğim için Wolf(siyaset olarak algılanmasın :D) aslen Adanalı olduğum için de 01. 2. nick ise ZeroWolf. Bu nickle çok dalga geçenler oldu yok işte sıfır kurt nedir 2. eli var mı falan diye. Sebebi ise gene kurtları sevdiğim için, sıfır olmasının sebebi ise belki saçma gelebilir ancak 0 etkisiz elamandır, diğer sayılar ona etki etmez. O yüzden sıfır, saf güç anlamında.

Soru başlıktadır hocalarım. Neden sahip olduğunuz nicki seçtiniz?
Benim nickim Japonya'da iyi tanınan bir samuray ile benim kafadan salladığım bir kelimenin birleşiminden oluşuyor. 🙂

Eskiden tutan bir YouTube kanalım vardı, orada kullanıcı adım buydu. Kırmızıyı sevdiğim için öyle yapmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı