NieR: Automata hakkında düşünceleriniz neler?

Havenn

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Game Pass'te gördüm, hikayeli oyun diye indirdim ama hiçbir şey anlamadım. Hele bir yan görevde takıldım, yarım saat uğraştan sonra pes ettim. Oynayan, bilen varsa nasıl bir şey anlatabilir mi? Güzel oyun mu? Hikayesi var mı, yoksa sadece açık dünya oyunu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hikayesinin pek başarılı olduğunu söyleyemem ama hikayesinin bakış açısı bence hoş. Oynayıș tarzı, anlık değişen kamera açıları, anlık değişen oyun modları; bu oyunu, gayet çekici, eğlenceli ve oynanası hale getiriyor. Zamanım bol ve zaman öldürecek bir şeylere ihtiyacım var diyorsanız tam size göre.

Hikayesinin pek başarılı olduğunu söyleyemem ama hikayesinin bakış açısı bence hoş. Oynayıș tarzı, anlık değişen kamera açıları, anlık değişen oyun modları; bu oyunu, gayet çekici, eğlenceli ve oynanası hale getiriyor. Zamanım bol ve zaman öldürecek bir şeylere ihtiyacım var diyorsanız tam size göre.

Taraflı yorum animeci olanların hepsi bu oyunu seviyor biraz tarafsız olsan bu oyunun leş gibi olduğunu görebilirdin.
Bu oyun yerine F Cry 4 tekrar oynarım daha iyi.

Taraflı yorum animeci olanların hepsi bu oyunu seviyor biraz tarafsız olsan bu oyunun leş gibi olduğunu görebilirdin.
Bu oyun yerine Far Cry 4 tekrar oynarım daha iyi.
İlk olarak, anime izlemiyorum ve taraflı olmam için bir neden yok. Sizin bu oyunu beğenmemeniz, benim bu oyunu gerçekten oyunun kendisini ele alarak değerlendirdiğim için olumlu yorum yapmama engel değil. Ayrıca, birisinin bir şeyi sevip sevmemesi de sizi ilgilendirmez.

İlk olarak, anime izlemiyorum ve taraflı olmam için bir neden yok. Sizin bu oyunu beğenmemeniz, benim bu oyunu gerçekten oyunun kendisini ele alarak değerlendirdiğim için olumlu yorum yapmama engel değil. Ayrıca, birisinin bir şeyi sevip sevmemesi de sizi ilgilendirmez.

Oyunu uyuyarak mı oynadınız? Bu hataları göremeyecek kadar kör müsünüz?
Tek bir şeye katılıyorum o da zaman öldürmek haklısınız haritanın öbür ucuna 10 dk gidiyorsun çok eğlenceli değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu uyuyarak mı oynadınız? Bu hataları göremeyecek kadar kör müsünüz?
Tek bir șeye katılıyorum o da zaman öldürmek, haklısınız haritanın öbür ucuna 10 dakikada gidiyorsun çok eğlenceli değil mi?
İlk önce bu saçma üslubunuzu düzeltin derim, yoksa bu forumda çok ceza alırsınız. Gerçi üslup da karakter ile alakalıdır...
Bana neyin eğlenceli gelip gelmediğine siz karar veremezsiniz, mümkünse benimle muhatap olmayınız.

İlk önce bu saçma üslubunuzu düzeltin derim, yoksa bu forumda çok ceza alırsınız. Gerçi üslup da karakter ile alakalıdır...
Bana neyin eğlenceli gelip gelmediğine siz karar veremezsiniz, mümkünse benimle muhatap olmayınız.

Sen nasıl istersen ayrıca üslup olarak gayet güzel bir şekilde açıkladım küfür falan da etmedim zaten ortada üslup u bozacak bir şey yok.
Bu üslupa laf atıyorsanız mahale çıkıp turlayın derim küfürü bin bin para.

Yeni konular

Geri
Yukarı