NieR: Automata vs Days Gone

NieR:Automata™ daha uzun süre oynarsın sebebi oyunun sonu için birkaç kez oynanması silah falan kasılması gerekiyormuş gerçek son için Days Gone hakkında bir bilgim yok.

NieR: Automata™'yı ana hikayesini tam bitirmek için 2 kez oynamak sıkıcı olur diye almak istemiyorum ama herkes NieR daha iyi diyor. Days Gone da zombi açık dünya teması çok güzel gibi ama çok tekrar ediyor diyorlar o yüzden karar veremedim.

NieR: Automata™'yı ana hikayesini tam bitirmek için 2 kez oynamak sıkıcı olur diye almak istemiyorum ama herkes NieR daha iyi diyor. Days Gone da zombi açık dünya teması çok güzel gibi ama çok tekrar ediyor diyorlar o yüzden karar veremedim.

+ Ve - olarak yaz hangisi mantıklı geliyor ise al :D

Days Gone oynarken "bayağı güzel oyunmuş" dedim de bitince vallahi unuttum gitti neden bu kadar vasat geldi anlamadım. Ne hikayesi, ne oyunda yaşanılanlar bir etki bırakmış üzerimde. NieR Automata oyun gibi oyun müziklerini bile açıp dinlerim arada tekrar indirip oynayasım geliyor konular hortlayınca.

120 TL'ye başka oyun öneriniz var mı çünkü Days Gone'un tekrar eden görev sistemi ve NieR:Automata™'nın birden fazla oynama gereği beni biraz soğuttu eğer güzel bir oyun öneriniz varsa ona da bakmak istedim.

Geri
Yukarı