Niğde'de öğrencileri taşıyan otobüs devrildi: 3 kişi öldü, 41 kişi yaralandı

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Niğde'de öğrencileri taşıyan otobüs devrildi. Kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 41 kişi yaralandı. Yaralanan öğrenciler bölgede bulunan en yakın hastanelere kaldırıldı.
j1sY17RdTEOCPXVcvNM7gw.jpg

Hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin, yaralı olanlar umarım sağlığına kavuşur.

Son düzenleme:
Bunu doğrudan siyasetle bağdaştırmak saçma olur yapılan program yanlış bir program değil kişisel hataların sebebiyeti sonuç.

Zorla götürüldüklerini mı düşünüyorsunuz?

Oradaki kimseyi zorla götüremezsin zaten. Lakin bu çocuklara daha güzel şeyler aşılanabilir.
Dünyayı gezmeleri, arkadaşlarıyla eğlenmeleri gerekirken böyle pis işlerle kafalarının yıkanması hiç doğru değil. Böyle yapıldığı için zaten ülkemiz bu durumda. Bizim ülkemizde siyaset ve politika pis iş.

Oradaki kimseyi zorla götüremezsin zaten. Lakin bu çocuklara daha güzel şeyler aşılanabilir.
Dünyayı gezmeleri, arkadaşlarıyla eğlenmeleri gerekirken böyle pis işlerle kafalarının yıkanması hiç doğru değil. Böyle yapıldığı için zaten ülkemiz bu durumda. Bizim ülkemizde siyaset ve politika pis iş.

Orada pis ne yapıldı anlamadım ne üzerine yapıldığını biliyor musun programın? Eğlence odaklı idi zaten bunu düzenleyen her iktidar sonunda konuşmasını yapar ve destekçileriyle vakit geçirir bu başka ama program zaten gençlerin eğlenmesine odaklı bir şeydi.

Orada pis ne yapıldı anlamadım ne üzerine yapıldığını biliyor musun programın? Eğlence odaklı idi zaten bunu düzenleyen her iktidar sonunda konuşmasını yapar ve destekçileriyle vakit geçirir bu başka ama program zaten gençlerin eğlenmesine odaklı bir şeydi.

Güzel kardeşim benim program güzel olabilir ama programı düzenleyenler kim? Bir eğitim kurumu mu?
Neden seçim zamanlarında yapılıyor sadece böyle programlar?
Eğlence odaklı mekanlarda kaç ülkenin "hükümet" büyüklerini gördün?
A parti b parti fark etmiyor, şimdi ki neslin bin türlü derdi ve sıkıntıları varken böyle saçma sapan işlere gençleri yönlendirmek yanlış.

Güzel kardeşim benim program güzel olabilir ama programı düzenleyenler kim? Bir eğitim kurumu mu?
Neden seçim zamanlarında yapılıyor sadece böyle programlar?
Eğlence odaklı mekanlarda kaç ülkenin "hükümet" büyüklerini gördün?
A parti b parti fark etmiyor, şimdi ki neslin bin türlü derdi ve sıkıntıları varken böyle saçma sapan işlere gençleri yönlendirmek yanlış.

Tamamen kişisel tercih oraya gitmek burada suçlu diye bir şey yok şoför hariç.

Yeni konular

Geri
Yukarı