Nightsword vs Glaive Pro

HuseyinSlayer1

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
İtopya’da uygun bir fiyata buldum, ikisi de 500 TL. Nightsword daha ağır basıyor ama fikrinizi almak isterim. Klavyem de Corsair onun için Corsair markasına daha çok yöneldim. Aslında aklımda Gladius 2 Origin vardı ama hem pahalı olması hem de sensöründen dolayı vazgeçtim. Razer biliyorum fakat alma isteğim yok diyebilirim. Kullanan biri varsa deneyimlerini öğrenmek isterim. 😁

MisakiTaro

Gigapat
Makaleler
7
Yer
crazyreign ile ARGB şöleninde
O fiyata mis gibi DeathAdder V2 varken bunlar alınmaz bence. :D Yine de istemiyorsan, hangisi tutuş şeklinde daha uygun geliyorsa onu al. Sensörleri aynı. Nightsword'da bir tuş daha fazla.

P0WeR

Centipat
Makaleler
3
Yer
PSU denetiminde
Nightsword için ayakları tam ölçülü değil denmiş. İncelemesini şöyle bırakayım. (Mouse'den soğutmak gibi olmasın ama.😃)

KS
HuseyinSlayer1

HuseyinSlayer1

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
Nightsword için ayakları tam ölçülü değil denmiş. İncelemesini şöyle bırakayım.
PC Hocası inecelemesi mevcuttu, onu izledim. Bir de yabancı bir kaynaktan okudum da tam anlayamadım. Galiba Nightsword alacağım. Corsair’ın garanti konusunda üzmeyeceğini biliyorum. Çok üstlere çıkılmadığı sürece Türkiye şartlarında düzgün mouseu yok zaten, bulmuşken alayım diyorum. 😁
Nightsword için ayakları tam ölçülü değil denmiş. İncelemesini şöyle bırakayım.
Şimdi okuyunca anladım ne demek istediğinizi. Üretim hatası gibi duruyor, tam oturmamış gibi, alacağım inşaallah. Öyle bir durum olursa ya değişim isterim ya da direkt iade. 😁
İkisinin de sensörü aynı. Glaive daha güzel bence.
Glaive modelini 480 TL’ye buldum ama Chip incelemesinde onun da ısındığını söylüyordu. Böyle de size tek seçenek bırakmış gibi oldum. Fiyatlar yakın olunca karar vermek zor oluyor. 😁

Son düzenleme:
KS
HuseyinSlayer1

HuseyinSlayer1

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Adana
@HuseyinSlayer1 hortlatmış gibi olacağım ama incehesap Gaming Gecesi indirimlerinde NightSword RGB var, bakabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum, çarşamba günü İtopya’dan 500 TL’ye aldım. Yine de haber verdiğiniz için teşekkür ederim. Şu an kargoda, bugün dağıtıma çıktı ama gelmedi, ileriki tarihte teslim edilmek üzere bekletiliyor yazıyor. Gelince biraz kullanıp incelemesini yapmayı düşünüyorum. 😁
Hepinize teşekkür ederim. Nightsword elime geçti, biraz açıp inceledim, gerçekten beklediğimin çok üzerinde. Henüz PC’ye takmadım, takınca konuya fotoğrafını da atarım. Tekrardan hepinize teşekkür ederim. @Ardaaa11 @hadwiger @P0WeR @MisakiTaro . 😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı