Nike ayakkabılar 1 numara küçük mü?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar arkadaşlar. Normalde 43 giyiyorum, bu ayakkabıyı 44 numara alarak iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam ben geçen ay denemiştim Nike mağazasında. Normalde 43 numara giyiyorum fakat yanlış hatırlamıyorsam 45 numara tam olmuştu bana. Bu markaların spor ayakkabılarının kalıpları dar oluyor genelde. Sonrasında Adidas'tan denedim onda da 1 numara büyüğünü aldım tam oldu.

Hocam ben geçen ay denemiştim Nike mağazasında. Normalde 43 numara giyiyorum fakat yanlış hatırlamıyorsam 45 numara tam olmuştu bana. Bu markaların spor ayakkabılarının kalıpları dar oluyor genelde. Sonrasında Adidas'tan denedim onda da 1 numara büyüğünü aldım tam oldu.

Hocam vallahi deneyebileceğim bir yerde yoktu ayakkabıyı çok baktım bulunduğum yerdeki mağazalara şu an şans işi yani olup olmaması.

Hocam vallahi deneyebileceğim bir yerde yoktu ayakkabıyı çok baktım bulunduğum yerdeki mağazalara şu an şans işi yani olup olmaması.

Küçük / dar gelirse değişim talep edip 1 numara büyüğünü alırsınız olmazsa. Sorun edeceklerini zannetmiyorum. Ayakkabı ayağınıza oturduktan sonra sorun olmaz, giydikçe ayağınızın şeklini de alacağı için daha rahat edersiniz. İyi akşamlar dilerim güle güle kullanın. 🙂

Geri
Yukarı