Nike Blazer '77 Pro Club çıktı

Quadranil1

Decipat
Makaleler
6
Bayadır Nike'ın sitesinde yakında satışa sunulacak yazıyordu dün gece gibi satışa sunulmuş bence görünüş olarak güzel bir model.
Fiyatı 2099 TL diğer Blazer modelleriyle aynı fiyat.

1664212905343.png

1664212910196.png

110 dolarlık uygun fiyatlı bir ayakkabı ama ülkemizde ki bazı problemlerden dolayı 2100 TL hocam.
Air Force modellerinden 500 600 TL daha ucuz bir ayakkabı bence fiyatı normal.
Nike ayakkabılar arası karşılaştırırsan normal gelir.

Yoksa 1500 TL altı Adidas, skechers ayakkabılar çok daha rahat, kullanışlılar.

Nike ayakkabılar arası karşılaştırırsan normal gelir.

Yoksa 1500 TL altı Adidas, skechers ayakkabılar çok daha rahat, kullanışlılar.
Öncelikle görünüş olarak bence gayet güzel bir ayakkabı benim ilk 5'ime girebilecek görünüşte.

Rahatlık konusuna geldiğimizde bence boğazlı ayakkabılar zaten low ayakkabılar kadar rahat değiller tabii ki 1000-1500 liraya daha rahatını bulursunuz ancak bu görünüşte, tarzda bu fiyatın altına bulabileceğinizi sanmıyorum.

Rahatlık konusuna geldiğimizde bence boğazlı ayakkabılar zaten Low ayakkabılar kadar rahat değiller tabii ki 1000-1500 liraya daha rahatını bulursunuz ancak bu görünüşte, tarzda bu fiyatın altına bulabileceğinizi sanmıyorum.

Tasarım zaten Nike'e ait. Bu tasarımda bulamazsınız. Boğazlı olsun derseniz pek çok alternatif var.

Tasarım zaten Nike'e ait. Bu tasarımda bulamazsınız. Boğazlı olsun derseniz pek çok alternatif var.
Tasarım olarak Blazer bence rakipsiz bir model örneğin AirForce'un tasarım olarak bir sürü rakibi var ama Blazer'ın rakibi yok.

Bir tek bazı yabancı kanallarda Converse'i rakip olarak göstermişler ama bana göre o da çok rakip sayılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı