Nike Todos ayakkabı nasıldır?

Nahz

Kilopat
Merhaba, bir spor ayakkabı alacağım ve bütçem 350 TL. FLO'da Nike Todos model ayakkabıyı gördüm. Acaba kullanan varsa deneyimlerini yazabilir mi? Yani kastım ayakkabının dayanıklığı vesaire. Günlük kullanım amaçlı kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun tabanına benzer başka marka bir ayakkabım vardı. Sıcak bir havada biraz fazla yürümem gerekti, akşam tabandaki çoğu izlerin silindiğini gördüm. Tabanı aynı malzeme olmayabilir ama aynı malzeme ise dayanıksız olma ihtimali yüksek. Bazı ayakkabılarda yer ile daha çok temas eden yerlerde siyah zeminler olur incelersen fark edersin, onlara yönelirsen daha iyi olabilir.

1 yıla yakın süredir Nike Revolution 5 kullanıyorum. Tabanları benziyor üstteki arkadaşın yaşadığı tarzda bir sorun yaşamadım ve çok rahattı. Tabii uzun süredir kullandığım tek ayakkabı olduğundan dolayı eski rahatlığını biraz kaybetti onun dışında bir sıkıntı yok. Benzer model ve aynı marka olduğundan dolayı pek bir fark olacağını düşünmüyorum. Daha iyi bir model ayakkabı almak isterseniz Amazon'un indirimleri var 600 liralık ayakkabılar 400 liraya düşüyor bakmanızı öneririm.

Geri
Yukarı