Nike'dan alınmış, 30 dk giyilmiş küçük gelen ayakkabı değiştirilir mi?

Nike'dan 2100 TL'ye Air Force aldım. Bugün denemek için 20 30 dk yürüyüşe çıktım ve ayakkabı ayağıma küçük geldi. Değiştirilip bir büyüğü alınır mı?
30 gün geçmeden iade edip değiştirtebiliyorsunuz diye biliyorum, bir arkadaşım öyle yapmıştı.

Nike'dan 2100 TL'ye Air Force aldım. Bugün denemek için 20 30 dk yürüyüşe çıktım ve ayakkabı ayağıma küçük geldi. Değiştirilip bir büyüğü alınır mı?
Elbette değiştirebilirsiniz. Fakat biraz acele etmeniz gerekebilir. Ürünü aldıktan sonra 30 günlük bir süreniz var.

Nike mağazalarından satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
Nike perakende mağazalarından satın alınan ürünler mağazaya iade edilmelidir. Mağaza iade politikalarımızın çevrimiçi iade politikalarımızdan farklı olabileceğini aklında bulundur. Politikaları ile ilgili sorularını mağazaya sorabilirsin.

Sokakta giydiğin ayakkabıyı değiştiremezsin, gidip şubeye 30 dk giyindim falan deme bare , sen sokakta giyilmiş bir ayakkabıyı satın alırmıydın ? Çözemiyorum şubeye gidiyosun ayakkabıyı deniyosun 30 dk sonra olmadıgını anlıyosun. Bir arkadaşım müşterisine demişti ki
Müşteri : Ayağıma oldu mu kontrol edermisin?
S.Danışmanı: 50 yaşınızın üzerindesiniz ayakkabının size olup olmadığı anlayamıyormusunuz !
arkadaşta tamda böyle , yahu cidden anlayamıyorum ya :D
önermesemde eve gidip nemli bir bezle iyice temizle aralarını ( ayakabının altından bahsediyorum) şubeye gittiğinde bir numara büyügü ile değişicem de. 30 dk giyindim falan deme!

Geri
Yukarı