Nike'in yöneticisi olan Larry Miller, 56 yıl önce cinayet işlediğini itiraf etti

Nike'de üst düzey yöneticilik yapmakta olan Larry Miller, yıllar önce bir cinayet işlediğini itiraf etti.

Miller, cinayeti gençken işlediğini ve cinayeti de kişiyi vurarak işlediğini belirtti. Miller bu durumdan yıllarca rahatsız olduğunu, 30 yaşına kadar da sürekli hapishaneye de girip çıktığını da kaydetti. Miller ayrıca bu durumu yıllarca sakladığını da belirtti.

Açıkçası şaşırdığımı belirtebilirim. Yıllar sonra gelen bir itiraf şaşırttı diyebilirim. Olayın doğruluğunu bilemiyorum ancak böyle bir boş iddia atacağını da düşünmüyorum. Büyük ihtimalle de gerçek, o zamanki ekonomik durumunu bilemediğim için net bir yorumda da bulunamıyorum. Ancak eğer parası varsa parası kurtarmıştır, öyle düşünüyorum.

@Linuxginar, ben de para olduğunu düşünüyorum da o zaman ki ekonomik durumunu bilmediğim için net bir yorum yapmadım.

Vicdani rahatsızlık olabilir diyeceğim ama durduk yere demez zaten çete üyesi iken yapmış, hapis yatar mı acaba?
Büyük ihtimalle yatmaz.

Geri
Yukarı