Nintendo 2DS XL vs Switch Lite

Sürekli geziyorsanız mantıklı bir seçim, eğer Nintendo fanboyu iseniz direk beklemeden alın. Açıkçası cüzdanınıza güveniyor iseniz alabilirsiniz, ben bu ekonomide böyle bir cihaz almazdım.

Evet zaten konsolu taşınabilir olduğu için alıyorum. Fanboyluk denir mi bilmiyorum ama küçüklüğümden beri hep Nintendo konsollarını sevmişimdir ayrıca büyük Pokemon fanıyım. İngiltere'den getirteceğim.

Evet zaten konsolu taşınabilir olduğu için alıyorum. Fanboyluk denir mi bilmiyorum ama küçüklüğümden beri hep Nintendo konsollarını sevmişimdir ayrıca büyük Pokemon fanıyım. İngiltere'den getirteceğim.

O zaman alabilirsiniz, alırsanız kesinlikle Zelda BOTW deneyin.

Ayrıca büyük Pokemon fanıyım.

Öyleyseniz sizi Switch 10 yıl bile götürür, aynı oyunu bitir tekrar başla nuzlocke yap vb... 🤣

Öyleyseniz sizi Switch 10 yıl bile götürür, aynı oyunu bitir tekrar başla nuzlocke yap vb... 🤣
Öneriniz için teşekkür ederim deneyeceğim.

Peki oyun kodu satın alacabileceğim bir yer var mı ? kartuş istemiyorum.

Son düzenleme:
Hangi bölgeye almalıyım? Mesela Zelda kaç TL olur?
Hocam bu arada her şey dahil toplam kaç tl geliyor konsol?
Bir tane site var oradan bakılıyordu bulursam atarım.
Ben de bu siteyi araştırırken bulmuştum. Efe ile başka konusunda konuşmuştuk. 1-2 saattir araştırıyorum, eksi drift harici bulamadım. Bir de Remake'ten kastınız neydi baylar :D

Hocam bu arada her şey dahil toplam kaç TL geliyor konsol?

Ben de bu siteyi araştırırken bulmuştum. Efe ile başka konusunda konuşmuştuk. 1-2 saattir araştırıyorum, eksi drift harici bulamadım. Bir de Remake'ten kastınız neydi baylar :D

Diamond ve Pearl remakeleri orjinallerini çok sevdim ama remake çöp gibi gözüküyor.

Bir tane site var oradan bakılıyordu bulursam atarım.

Çok ucuzmuş teşekkür ederim 1 dolar ne? :)

Hocam bu arada her şey dahil toplam kaç TL geliyor konsol?

2700 TL gibi bir şey oluyor sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı