Nintendo DS oyunları

Erlik_Öztürk

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, İstanbul içi Nintendo DS oyunları satan bir yer var mıdır bildiğiniz ya da genel olarak o dönem konsollarının oyunlarını satan bir yer?

Anladım hocam o zaman R4 Card'lardan korsan oynamak zorundayız.
Sahibinden gibi sitelere bakın derim ama fiziksel olarak satan dükkan yoktur. Anca bunları biriktiren kişilerde bulursunuz diye düşünüyorum.

Sahibinden gibi yerlerde olabiliyor ama tavsiye etmiyorum. Aldığım tüm gameboy ve Ds kartuşları bozuktu. Çalışıyor ama save yapmıyorlardı sorunları vardı. Gameboy kartuşlarının içinde saat pili var bunu değiştrerek çözebiliyorsunuz ama ds kartuşlarında eh olmadı. R4 gold kart alıp keyfine bak derim yoksa letgodan falan aldığın kartlar çalışıyor mu save yapıyor mu diye bir bak.

Peki herhangi bir R4 kart olur mu yoksa DS için özel bir kart var mı hocam?

Sahibinden gibi yerlerde olabiliyor ama tavsiye etmiyorum. Aldığım tüm gameboy ve DS kartuşları bozuktu. Çalışıyor ama Save yapmıyorlardı sorunları vardı. Gameboy kartuşlarının içinde saat pili var bunu değiştrerek çözebiliyorsunuz ama DS kartuşlarında eh olmadı. R4 Gold kart alıp keyfine bak derim yoksa Letgo'dan falan aldığın kartlar çalışıyor mu Save yapıyor mu diye bir bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı