Nintendo hesabında satın alınan oyunlar yok

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, geçenlerde Nintendo Switch'imi sattım kullanması için hesabımı açık bırakmıştım ancak hesabımı vermedim. Bugün Nintendo hesabıma giriş yaptım ancak satın alma geçmişimde aldığım oyunları göremiyorum. Daha önceden görünüyordu şu anda çoğu oyunum gözükmüyor. Hesaptan hesaba oyun aktarma gibi bir şey yapılabiliyor mu? Ayrıca oyunlarıma sadece Switch'den mi bakabiliyorum?

@Rainbow19 @Kuscudayi @Painlower412 bir fikriniz var mıdır?

Son düzenleme:
Hesaptan hesaba oyun aktarımı olduğunu sanmıyorum. Kütüphaneyi açtığınızda gözükmediğine emin misiniz?
Hocam elimde bir switch olmadığı için kütüphaneyi açamıyorum. İnternetten hesap satın alma geçmişinden baktığımda aldığım oyunların kayıtları gözükmüyor.

Hocam elimde bir Switch olmadığı için kütüphaneyi açamıyorum. İnternetten hesap satın alma geçmişinden baktığımda aldığım oyunların kayıtları gözükmüyor.

Belki 6 aydan önce satın aldığınız oyunların faturasını otomatik kaldırıyordur. Eğer Nintendo oyun satın alırken faturayı e-postaya gönderiyorsa e-posta geçmişinde bulup oradaki linke tıkla derim.

Bir de satın aldığın oyunun Nintendo sayfasına gidip bakabilirsin. Oyun hesapta varsa büyük ihtimal satın alma seçeneği çıkmaz.

Belki 6 aydan önce satın aldığınız oyunların faturasını otomatik kaldırıyordur. Eğer Nintendo oyun satın alırken faturayı e-postaya gönderiyorsa e-posta geçmişinde bulup oradaki linke tıkla derim.

Bir de satın aldığın oyunun Nintendo sayfasına gidip bakabilirsin. Oyun hesapta varsa büyük ihtimal satın alma seçeneği çıkmaz.
Yok hocam 2020 tarihli bir ürün dururken aradakiler yok gerçekten anlam veremedim. Webden nintendo shopa girebiliyor muyuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı