Nintendo Switch alınır mı?

443652

Hectopat
Yahu, bu konsol da bedava. Oyun çok az var ve oyunlar çok pahalı. Konsol ucuz fakat alınır mı diye kararsız kaldım. Oyunları ucuza almanın falan bir yolu var mı? Bu konsol alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu, bu konsol da bedava. Oyun çok az var ve oyunlar çok pahalı. Konsol ucuz fakat alınır mı diye kararsız kaldım. Oyunları ucuza almanın falan bir yolu var mı? Bu konsol alınır mı?

Konsol da oyun yok ki hocam ne yapacaksınız. aldım alacağıma pişman oldum.

Konsol da oyun yok ki hocam ne yapacaksınız. Aldım alacağıma pişman oldum.

Moderatör biraz yanlış düzeltmiş ama ya sorum şu aslında. Fortnite Apex vs gibi bedava oyunlar bura da da var iyi görünmüyor FPS falan düşük ama var sonuçta. Ama şimdi bir mario alayım desem 500TL. Galiba bu konsol Türkiye'de alınmaz.

Şimdi bu konsol alınacaksa 4 başlık oyunu var onları seviyorsanız alınır ve extradan FIFA 19 Doom var(bildiklerimi söyledim) bu 4 başlıktan 3'ü mario Pokemon Zelda(sonuncusunu bilmiyorum)
Konsol elde oynayacak gezecekseniz değer ama evde oturucam derseniz PS daha kararlı.

Alamayacağını sen de, biz de biliyoruz. Boşuna başlık açma derim.

Nereden biliyorsunuz herkesin durumu bir değil belki fazla para geçti eline almak istedi.

Moderatör biraz yanlış düzeltmiş ama ya sorum şu aslında. Fortnite Apex vs gibi bedava oyunlar bura da da var iyi görünmüyor FPS falan düşük ama var sonuçta. Ama şimdi bir mario alayım desem 500TL. Galiba bu konsol Türkiye'de alınmaz.

Ben Warframe oynamak için aldım 2. el kutulu birkaç oyunum da var.

Ben şahsen konsolları hiç seven biri değilim PC oyuncusuyum zengin olsam belki Nintendo Switch alırdım onun dışında alacağımı düşünmüyorum ama görünüşü bayağı havalı.

Geri
Yukarı