Nintendo switch alınır mı?

Açıkçası alınabiilir el konsolu seviyosanız. Fakat oyunları ve konsolun kendisi acayip pahalı. Bence PS4 Slim'ya da Xbox series daha mantıklı.

Hem evde hem yolda kullanacağım. Örneğin evde: The legend of zelda breath of the wild. Serviste ise: Mario kart 8. Bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. En uygun hangisi.

Hem evde hem yolda kullanacağım. Örneğin evde: The legend of zelda breath of the wild. Serviste ise: Mario kart 8. Bu şekilde kullanmayı düşünüyorum. En uygun hangisi.
Switch Lite. Televizyona bağlamayacaksanız her türlü switch lite. Ayrıca normal switch'in gamepad'i çıkarılabilir olduğu için ele oturmuyor çok rahatsız, Lite versiyonu çıkarılamadığı için ergonomik tasarlamışlar dpad de rahat. Ayrıca ülkemizde 1800 TL daha ucuz aslında en önemlisi o :D

Switch Lite. Televizyona bağlamayacaksanız her türlü Switch Lite. Ayrıca normal Switch'in Gamepad'i çıkarılabilir olduğu için ele oturmuyor çok rahatsız, Lite versiyonu çıkarılamadığı için ergonomik tasarlamışlar dpad de rahat. Ayrıca ülkemizde 1800 TL daha ucuz aslında en önemlisi o :D

Evet elde oynamak için rahat değil.
Size tek bir soru sormak istiyorum. El konsolu mu istiyorsunuz? Yoksa Nintendo oyunlarını oynayabileceğiniz bir ev konsolu mu?

Evet elde oynamak için rahat değil.
Size tek bir soru sormak istiyorum. El konsolu mu istiyorsunuz? Yoksa Nintendo oyunlarını oynayabileceğiniz bir ev konsolu mu?

Hocam ben bir ara Switch'i aklımdan geçirip vazgeçmiştim, şimdi bir de OLED versiyon çıkmış. Konsolu yurtdışından alacağım. Amacım Nintendo oyunlarını oynamak, ne kadar evde oynarım ne kadar elde oynarım bilmiyorum hali hazırda Xbox kullanıyorum evde. Switchte asıl amacım şimdiye kadar çıkmış ve çıkacak Zelda, Mario oyunlarını vs. oynamak. Third party oyun olarak sadece bazı platform indie oyunları oynamak isterim, geri kalan crossplatform oyunları Xbox'ta oynayacağım. O yüzden ev/el olarak nasıl kullanacağımı kestiremiyorum, arada sırada seyahatlerde yanıma alacağımı düşünüyorum. Ama deneyimlemeden de elde mi kullanmak daha iyi evde mi ondan emin değilim. 3 versiyon arasında karar vermeye çalışıyorum.

Series S al bence. Zenda oyunları falan var Asya oyunları dolu konsol ve çok pahalı oyunları.

Hocam ben bir ara Switch'i aklımdan geçirip vazgeçmiştim, şimdi bir de OLED versiyon çıkmış. Konsolu yurtdışından alacağım. Amacım Nintendo oyunlarını oynamak, ne kadar evde oynarım ne kadar elde oynarım bilmiyorum hali hazırda Xbox kullanıyorum evde. Switchte asıl amacım şimdiye kadar çıkmış ve çıkacak Zelda, Mario oyunlarını vs. oynamak. Third party oyun olarak sadece bazı platform indie oyunları oynamak isterim, geri kalan crossplatform oyunları Xbox'ta oynayacağım. O yüzden ev/el olarak nasıl kullanacağımı kestiremiyorum, arada sırada seyahatlerde yanıma alacağımı düşünüyorum. Ama deneyimlemeden de elde mi kullanmak daha iyi evde mi ondan emin değilim. 3 versiyon arasında karar vermeye çalışıyorum.
Rahatlığına göre karar verecekseniz normal Switch'i TV'ye bağlayıp oynamak da rahat değil. Dediğim gibi gamepad tak çıkar olduğu için ergonomik yapamamışlar. Pro Controller almak gerekiyor o da 250 dolar.

Nintendo oyunlarına karşı bir zaafınız varsa alınır ancak oyunları Türkiye'de çok pahalı. Ayrıca konsolun Türkiye'de resmi satışı olmadığı için konsol herhangi bir sıkıntı çıkardığında iletişime geçeceğiniz kişi veya kurum sayısı çok az.

Geri
Yukarı