Nintendo Switch alınır mı?

Fallen God

Hectopat
Her zaman taşınılabilir bir konsolum olsun istemişimdir. Ayrıca Nintendo Switch'i gördüğümden beri almak istiyorum hem özel oyunları mükemmel hem güncel ama fiyatı ve oyunları çok pahalı. Nintendo oyunlarını daha ucuza alma ihtimalim var mı? Nintendo'da bir abonelik sistemi var mı oyunları içeren? Ve konsol sizce alınır mı?

Her zaman taşınılabilir bir konsolum olsun istemişimdir. Ayrıca Nintendo Switch'i gördüğümden beri almak istiyorum hem özel oyunları mükemmel hem güncel ama fiyatı ve oyunları çok pahalı. Nintendo oyunlarını daha ucuza alma ihtimalim var mı? Nintendo'da bir abonelik sistemi var mı oyunları içeren? Ve konsol sizce alınır mı?

Hocam Pokemon ve mario hayranıysan alınabilir fakat aynı fiyata Steam Deck de alabilirsin fakat Steam Deck bilgisayar gibi zaten özel oyunlarıyla Nintendo Switch alınır.

64 GB çok az değil mi?

Oyunları çok GB istemiyor.

Her oyuna yaklaşık 1K verceni düşünerek hesapla. Eski oyunlarında bile adam gibi indirim olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı