Nintendo Switch indirime girer mi?

Beki almamı tavsiye eder misiniz ? Sizce alınır mı ?

Bence alınmaz hocam, evet gerçekten güzel bir oyun kütüphanesi var ama malum şartlar belli. Benim gidip bir oyuna 600 TL verecek halim yok. İlla almak istiyorum diyorsanız Switch Lite'ye bakabilirsiniz. Veya 2.elden bol oyunlu temiz cihaz denk getirmeye çalışabilirsiniz.

Zaten xbox one x konsolunu kullanıyorum . Nintendo Switch almak istememin sebebi yoculukta oyun oynamak zorunlu olarak çok seyahat ediyorum.
Bence alınmaz hocam, evet gerçekten güzel bir oyun kütüphanesi var ama malum şartlar belli. Benim gidip bir oyuna 600 TL verecek halim yok. İlla almak istiyorum diyorsanız Switch Lite'ye bakabilirsiniz. Veya 2.elden bol oyunlu temiz cihaz denk getirmeye çalışabilirsiniz.
Ama bölge değiştirerek daha ucuz olduğunu biliyorum. Evet yine ucuz olmuyor ama günümüz oyun fiyatlarına oranla benzer oluyor

Zaten xbox one x konsolunu kullanıyorum . Nintendo Switch almak istememin sebebi yoculukta oyun oynamak zorunlu olarak çok seyahat ediyorum.

Ama bölge değiştirerek daha ucuz olduğunu biliyorum. Evet yine ucuz olmuyor ama günümüz oyun fiyatlarına oranla benzer oluyor

Hocam el konsolu olarak kullanacaksanız Switch Lite almanız daha mantıklı. Fikir edinmeniz açısından attığım bu videoyu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye de indirime girme ihtimali yok. Adamlar resmi olarak Türkiye'de bile bulunmuyor daha. CD Media girdi ama girmese daha iyiydi. Adamlar 300€luk cihazı 6000₺ ye satıyorlar. Oyun fiyatları konusunda %80'i PS Store ile aynı çok abartılacak bir yanı yok rakiplerine göre. Hatta yeni çıkan oyunlar daha ucuz bile oluyor PS Store'ye göre. 3500-4000 lira arasında Hepsiburada gibi yerlerden alınır. Diğer konsollara göre çok farklı bir deneyimdir Nintendo. Alırsanız pişman olmazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı