Nintendo Switch kırdırmak mantıklı mı?

UbErdoğan

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci.
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 ay önce Nintendo Switch aldım, exclusive oyunlar için. Fakat exclusive oyunlara 900-1000 TL vermek istemiyorum ve exclusive oyunları oynadıktan sonra Switch'i satmayı düşünüyorum. Exclusive oyunları bedava oynamanın yoluda Nintendo'yu kırdırmak (CFW diye bir şey varmış).lakin ben exclusive oyunları oynadıktan sonra Nintendo'yu satmak istersem fiyatı düşer mi? Tekrar orijinal yapmak mümkün mü? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 2 ay önce Nintendo Switch aldım, exclusive oyunlar için. Fakat exclusive oyunlara 900-1000 TL vermek istemiyorum ve exclusive oyunları oynadıktan sonra Switch'i satmayı düşünüyorum. Exclusive oyunları bedava oynamanın yoluda Nintendo'yu kırdırmak (CFW diye bir şey varmış).lakin ben exclusive oyunları oynadıktan sonra Nintendo'yu satmak istersem fiyatı düşer mi? Tekrar orijinal yapmak mümkün mü? Teşekkürler.
Çip takınca online oynanmıyor diye biliyorum. Fiyatı düşer mi bilmem. Nintendo Pass tarzı bir şey varsa onu kullanabilirsiniz belki.

Oyunlarına para vermek istemiyorsan neden cihazı satın aldın? İlginç bir çelişki.
Hocam dün MediaMarktda fiyatlara baktım. Bir mario oyunu 1499 TL. Asgari ücret ile 3 oyun anca alabiliyorsunuz. Ha korsan kullanmak ne kadar doğru bilemem. Bizim PS1 ve PS2 kırık. Çünkü oyun bulunmuyor. Ama nintendo switch gibi güncel bir konsolda tartışılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı