Nintendo Switch Lite alınır mı?

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşla, r ben küçüklüğümden beri bir el konsolu almak istiyorum, yatarak oyun oynamak en sevdiğim aktivitelerden. Ama malum Türkiye fiyatları belli konsolun sizce alınır mı alınmaz mı? 3000 TL gibi bir Türkiye fiyatı var konsolun.

Oyunları pahalı, fiyatına göre çok pahalı ve oyun olarak Türklerin genel oyun isteklerini karşılamıyor. Eğer Mario, Zelda ve Pokemon gibi eğlenceli ve oynaması kolay oyunları seviyorsanız alabilirsiniz. Ama CoD, Battlefield, GTA gibi oyunlardaki grafikleri ve gerçekçiliği bulamayacaksınız. Kısaca sizi tatmin etmeyecektir. Yurt dışında 300 dolar ve çok ucuz ama ülkemize gelince çok pahalı. Türkiye'de onun yerine PS4 veya Xbox One öneririm. İlla el konsolu istiyorsanız PS Vita veya PSP.

Oyunları pahalı, fiyatına göre çok pahalı ve oyun olarak Türklerin genel oyun isteklerini karşılamıyor. Eğer Mario, Zelda ve Pokemon gibi eğlenceli ve oynaması kolay oyunları seviyorsanız alabilirsiniz. Ama CoD, Battlefield, GTA gibi oyunlardaki grafikleri ve gerçekçiliği bulamayacaksınız. Kısaca sizi tatmin etmeyecektir. Yurt dışında 300 dolar ve çok ucuz ama ülkemize gelince çok pahalı. Türkiye'de onun yerine PS4 veya Xbox One öneririm. İlla el konsolu istiyorsanız PS Vita veya PSP.
Mario hayranıyım Gta vb oyunları Xbox One üzerinden oynuyorum, ama el konsolundan Fifa,NBA gibi oyunları deneyim etmek isterim.
Bütçe varsa alınır ama televizyona bağlayıp oynamak da istiyorsanız lite olmayan versiyonu almalısınız.
Bütçem var televizyondada Xbox One kullanıyorum.

Geri
Yukarı