Nintendo Switch Lite alınır mı?

airsword19

Hectopat
Oyun fiyatları ne kadar? Bir de sanırım Meksika gibi ülkelere hesabımızı geçirerek daha ucuza oyun alabiliyormuşuz bu mümkün mü ve fiyatlara etkisi ne kadar oluyor? 2300 TL gibi bir fiyata almak mantıklı mıdır 2021'de?

All Nintendo Switch eShop games – Turkish Lira
Nintendo Switch (+Lite) Region Free bir konsol yani istediğin ülkeden alışveriş yapabilirsin.
Üstteki site en ucuz ülkedeki fiyatları gösteriyor.
Onun dışında indirim beklemeni öneriyorum Switch ilk ülkeye girdiğinde daha ucuzdu ve şuanda üretimler duraksadı.
Nintendo etkinliklerini izleyip gelecek oyunları değerlendirip alabilirsin.
Konsol el konsolu olarak gayet iyi iş çıkarıyor ama yeteri düzeyde batı tarafı Triple A oyunlar göremedim.
Witcher 3 + Skyrim gibi oyunları elde oynatan bir konsol Gta , Max Payne , Witcher 1-2 , Fallout vb gibi oyunları da oynatır ama yeterli destek verilmiyor.
İlerleyen günlerde umarım bu oyunlarda çıkar

Bana göre bu konsolu aldıracak tek oyun Zelda'dır, onu da bilgisayara yükleyip oynayabiliyorsun. Ben aldım 2-3 ay sonra satıp PS4 aldım. Hem fiyatlar pahalı, 60 dolar Witcher 3'e mi verilir kardeşim.

Konsol güzel oyunlarını seviyorsan alabilirsin witcher 3 ü pc’de oynarım yüksek grafikli oyunları oynamam zaten, sitesinden oyunlarına bak hoşuna giderse al. Dışarıda orada burada oynamak keyifli oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı