Nintendo Switch Lite alınır mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Seyehatlerde, canım sıkıldığında vs. kullanmak için alacağım. 2. el olarak temiz bir Switch Lite almak istiyorum. Ortalama baktığım ilanlar 3500 TL sizce alınır mı? Oyunlarının pahalı olduğunu duymuştum kırmamız mümkün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seyehatlerde, canım sıkıldığında vs. kullanmak için alacağım. 2. el olarak temiz bir Switch Lite almak istiyorum. Ortalama baktığım ilanlar 3500 TL sizce alınır mı? Oyunlarının pahalı olduğunu duymuştum kırmamız mümkün mü?

Telefonunuz ne? Switch emulator ile oynanabiliyor iyi bir telefonun varsa.

Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Kesinlikle telefon tarzı mobil cihazlardan daha keyifli oynaması. Oyunlar anlamında da eshopprices diye birçok site var. Oradan mağaza ülkenizi değiştirip 10-20 TL'ye bile oyun alabilirsiniz.

Benim televizyona bağlayıp büyük ekranda oynamakla işim yok diyorsanız alınabilir.Ama eksikliklerinden dolayı ben tercihimi normal Switch'den yana kullanırdım.

1. nesil Switchler kırılabiliyor rahatça. Lite ve 2. nesil kırılabiliyor ancak biraz teknik gerektiriyor diye biliyorum.

Tam istediğiniz ürün. Bütük ekranda oynmak istemezseniz dediğiniz gibi seyehatlerde, uzanırken tam kullanabileveğiniz ürün. Kırma işini kendim yapıyorum. Teknik servisim. O konuda yardımcı olabilirim.

Alınır ama bol bol para basmanız lazım. Sadece özel oyun için alıyorsanız 3DS gibi konsolları bakabilirsiniz. Dünyadaki bütün Nintendo konsollarını kullandım. En az oyun destekleyen alet Switch. (Virtual Boy hariç)

Tam istediğiniz ürün. Bütük ekranda oynmak istemezseniz dediğiniz gibi seyehatlerde, uzanırken tam kullanabileveğiniz ürün. Kırma işini kendim yapıyorum. Teknik servisim. O konuda yardımcı olabilirim.

Hocam ben sizi Emin Çıtak Discord sunucusunda görmüştüm. Kırma işlemini sormuştum ama net bir cevap alamamıştım galiba. Detaylı bir şekilde anlatır mısınız? Hatta rehber yaparsanız daha güzel olur.

Hocam ben sizi Emin Çıtak Discord sunucusunda görmüştüm. Kırma işlemini sormuştum ama net bir cevap alamamıştım galiba. Detaylı bir şekilde anlatır mısınız? Hatta rehber yaparsanız daha güzel olur.
Gözümden kaçmış olabilir. Haklısınız bir rehber çok iyi olabilir. Müşteriye çip işlemi yapacağım onun üzerinden de rehber hazırlarım en kısa zamanda inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı