Nintendo Switch Pokemon Shield alınır mı?

Newke

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Pokemon serisiyle hiç alakam yok ama oyun çok ilgimi çekti. İlk defa Pokemon serisine başlamayı düşünüyorum. Sizce bu oyunla başlanır mı? Bunu almazsam mario kart 8 almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Akari kızmasın ama bence kötü bir oyun.

Ben GBA oyunlarından başlamanı tavsiye ederim.
Pokemon Sword ve Shield bence kötü bir oyun değil. Online tarafı çok güzel olmuş. Ama hikayesi çöp. Direkt çöp yani. Ama 2022'de yeni Pokemon oyunları geliyor. Ondan çok umutluyum. Bahsettiğim oyunun fragmanı. Daha yapım aşamasında o yüzden biraz kötü gözüküyor olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar Pokemon serisiyle hiç alakam yok ama oyun çok ilgimi çekti. İlk defa Pokemon serisine başlamayı düşünüyorum. Sizce bu oyunla başlanır mı? Bunu almazsam mario kart 8 almayı düşünüyorum.
Şimdi açıkçası benim en sevmediğim oyun Shield. Ama başlangıç için iyi bir oyun çünkü oyun kolay. Tavsiyem şu 2021 yılının sonunda Diamond ve Pearl'ün Remake'i çıkıyor. Onları bekle bence. Sonra 2022 yılında Pokemon oyunları artık çok farklı bir yere gidip açık dünya olucak. Tavsiyem Diamond ve Pearl'ün Remake'i olacak oyunları bekle. Sonra 2022'de çıkacak oyunu oynarsın. Attığım linkte bahsettiğim iki oyunun fragmanı var bakabilirsin.

Geri
Yukarı