Nintendo Switch Satışları PS4 Satışlarını Geçti

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Nintendo Switch Satışları PS4

Nintendo, mali yılının üçüncü çeyreğine ilişkin en son mali sonuçlarını yayınladı. Buna göre şirket, çeyrek boyunca 8,23 milyon adet daha Switch hibrit oyun konsolu satmayı başardı. Böylece toplam küresel Nintendo Switch satışları, 2017 yılındaki lansmanından bu yana şu anda 122,55 milyon adedi aştı ve 117,2 milyon olan küresel PlayStation 4 (PS4) satışlarını geride bıraktı. Diğer […]

Devamı: Nintendo Switch Satışları PS4 Satışlarını Geçti
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

3 gün oldu alalı. Alınca şunu anladım gerçekten oyun oynarken eğlenebilmek için büyük bütçeli yapımlara, yüksek grafiklere ihtiyaç yok. Gerçekten müthiş bir cihaz. Canım isteyince tv den oynuyorum istersem elde oynuyorum. Rahatlığı muazzam. Ayrıca almadan önce bu kadar geniş bir oyun ağı olduğunu bilmiyordum. Nintendo özel oyunlarının yanında witcher 3, Assasin creed, Bayonetta, Owerwatch, Dying light, Dark souls 3 ve şimdi de hogwart legacy. Oyunlar da çok iyi bir performansla çalışıyor. Batarya %3-4 bile kalsa sıfır kasma ile oynuyorsun. Gerçekten çok keyifli bir cihaz. Almak isteyene tavsiye ederim. İkinci el temiz cihazları uygun fiyata bulabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• MVIMG_20230206_125607.jpg
    MVIMG_20230206_125607.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı