Nintendo Switch V2 alınmalı mı?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar merhabalar. İyi bir oyun bilgisayarım var. Ayrıca PS5 ve gaming laptop sahibiyim. Bunları neden yazdım? Switch almak yerine bunları almamı tavsiye edecek arkadaşlar için yazdım. Nintendo Switchler hakkında pek bilgim yok, daha önce hiç ilgilenmemiştim. Sanırım ülkemizde de pek yaygın değil fakat bir oyun sever olarak epey ilgimi çekiyor birkaç gündür. Sizce alınır mı? Ne gibi artıları ve eksileri vardır? Fiyatını hak ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhabalar. İyi bir oyun bilgisayarım var. Ayrıca PS5 ve Gaming laptop sahibiyim. Bunları neden yazdım? Switch almak yerine bunları almamı tavsiye edecek arkadaşlar için yazdım. Nintendo Switch'ler hakkında pek bilgim yok, daha önce hiç ilgilenmemiştim. Sanırım ülkemizde de pek yaygın değil fakat bir oyun sever olarak epey ilgimi çekiyor birkaç gündür. Sizce alınır mı? Ne gibi artıları ve eksileri vardır? Fiyatını hak ediyor mu?

Özel oyunlarını oynamak istiyorsanız alabilirsiniz bende vardı bir tane geçen sene sattım dershaneye giderken yolda oynuyordum.

Kovid sonrasi ilk US ziyaretimde almayi dusunuyorum kendisini.
300-350$ ediyor, gayet uygun.
Bence alinir, cok guzel coop oyunlar var.

Arkadaşlar merhabalar. İyi bir oyun bilgisayarım var. Ayrıca PS5 ve gaming laptop sahibiyim. Bunları neden yazdım? Switch almak yerine bunları almamı tavsiye edecek arkadaşlar için yazdım. Nintendo Switchler hakkında pek bilgim yok, daha önce hiç ilgilenmemiştim. Sanırım ülkemizde de pek yaygın değil fakat bir oyun sever olarak epey ilgimi çekiyor birkaç gündür. Sizce alınır mı? Ne gibi artıları ve eksileri vardır? Fiyatını hak ediyor mu?

Hocam bende var gayet memnunum. 3400 TL gibi bir fiyata aldım. Oyunları pahalı ama bilginiz olsun.

Geri
Yukarı