Nintendo yeni nesil bir konsol ne zaman çıkarır?

Kuscudayi

Hectopat
PS5 ve Xbox serieslere karşılık olarak Nintendo bir konsol çıkarır mı? Switch'de doğru düzgün 3.parti oyun yok olanlarında grafikleri belli. Örnek FIFA 21 3 senedir aynı oyunu sunuyorlar grafikler rezalet ötesi. Cihaz çıkalı 3 sene oldu fakat neredeyse PS3 ile aynı güçte ve aynı çözünürlükte resmen 1 jenerasyon geriden geliyorlar. Sizin Nintendo konsolları hakkında görüşleriniz nelerdir?

Hala ekmeğini gayet güzel yiyorlar. Bence yakın zamanda çıkmaz.

Sizin Nintendo konsolları hakkında görüşleriniz nelerdir?

Hayatımın hiçbir döneminde ilgimi çekmeyen ve bana göre boşa para verilmiş bir alet. Bu benim şahsi fikrimdir herkesin görüşüne saygım vardır. Aynı saygıyı bende bekliyorum.

Hala ekmeğini gayet güzel yiyorlar. Bence yakın zamanda çıkmaz.

Hayatımın hiçbir döneminde ilgimi çekmeyen ve bana göre boşa para verilmiş bir alet. Bu benim şahsi fikrimdir herkesin görüşüne saygım vardır. Aynı saygıyı bende bekliyorum.

Keşke bir de Türkiye pazarına da direkt olarak ilgilenseler. Çok şey kaybediyorlar Türkiye'yi geçerek Yunanistan'da bile eshop var Türkiye'de yok. Bazen ilgimi çekiyor açıkcası ama Türkçe dil desteği yok oyun fiyatları 500₺ olmuş. Dijitalde ise 300-350₺ bandında oda indirimde iken. Güçlü bir taşınılabilir konsol güzel olurdu ama 5000₺ verip cebimde PS3 gücünde cihaz taşımak istemem.

Geri
Yukarı