Oyun Nioh oyunları indirimde

Sekiro'ya indirim bekliyordum, sizce bunu alınır mı? İlk oyun 20TL o koymaz da 2. Oyun 150TL ne yapılmalı sizce?

Vallahi ben ilk oyunu Epic Games'ten almıştım. 2. oyunu da almayı isityordum ama %40 çok az. 100TL altına düşmüş olsaydı düşünürdüm.
Sekiro'ya gelecek olursak indirim bekle 140TL hak eden bir oyun. Ama ilk oynayışın olacak ise biraz fazla zorlar. Oyunu oynayanlar genel de 2 kez bitirir tavsiye ederim.

Nays uygulamasında %20 oyun hediye parası var. İlk oyunu onunla alırsanız yaklaşık 30 lira daha indirimle alıp 120 ₺ye oyunu alabilirsiniz

Elden Ring, Sekiro ve Ds 3 ü bitirdim bugüne kadar. Bu oyunu oynasam zevk alır mıyım?
Ben de üçünü severek bitirdim. Nioh 2 geçtiğimde bir yabancılık hissetmiştim souls oyunları kadar sarmadı o yüzden iade ettim. Ama genel olarak çok sevilmiş bir oyun belki şans verilebilir.

Epic Games ücretsiz vermişti yanlış hatırlamıyorsam, bir hesabınıza bakın sonra almak isteyen alsın.
Hocam sekiro indirimi beklerken oyunu alsam mı diyordum yorumunuzu gördüm baktım epicten ilk oyunu zamanında bedavaya almışım. Akşam akşam sevindim valla.

Geri
Yukarı