Niresh 10.8.2 kurulumunda logoda takılma

• Konuyu başlatan Kerim Ucar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 1B
K

Kerim Ucar

Ziyaretçi
Şuan diğer bilgisayarımdan giriyorum. Dvd den kuruyorum. İlk açılışta apple logosunda işaret dönüyor ama bir şey yok.5 dk civarı oldu. Hala bekliyor. Normal mi ?

- - - Güncellendi - - -
Şimdi apple klavye resmi çıktı. To pair a bluetooth keyboard , turn it on and wait for your computer to connected it diyor. Ve geçmiyor.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar panik yaptım da. O yüzden hemen soruyorum. Kusura bakmayın o ekranıda geçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 Dakikadır kesintisiz gülüyorum :) Yeni bir sistem kurmak zordur ama sistem kurarken çıkabilecek tüm sorunları göz önüne almalısınız. :) Sistemi kurmadan bir sanal makinede sanal bir kurulum gerçekleştirmelisiniz. Böylece yükleme yaparken çıkacak adımları öğrenirsiniz ve herhangibir telaşa gerek kalmaz. :D

Hala 15. :p

- - - Güncellendi - - -

6 dakika kaldı galiba 20 dakika sonra falan kurulum biter. Yardım eden herkese teşekkürler şimdiden. Kurulum biter ve sorunsuz şekilde çalışırsa ilk olarak ne yapmam gerekiyor ? Mac için driver falan gereklimi yoksa Windows 8 gibi otomatik kuruluyormu ? Nvidia driver falan ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı