Nirvana CN-VSD 4712MQ M.2 SSD destekler mi?

gutts

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben dizüstü bilgisayarıma SSD alıp takacağım. Cihazım pcle ve NVMe desteklemiyor. Anakart vb parçaların modellerini hiçbir uygulama ile göremiyorum. Bu yüzden M.2 SSD destekleyip desteklemediğini bilmiyorum 2014 yılında aldığım dizüstü bilgisayarımın modeli: Casper Nirvana cn-vsd 4712mq. İlk çıkan modellerden olduğundan tam bir modeli yok aratıp bulunamıyor fakat bu linki örnek olarak alabiliriz. "Casper Cn-Vsd4712b Core İ7 4712mq 2.30ghz-8gb-1tb Hdd-2gb-15.6-W8.1 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da". Bu linkteki dizüstü bilgisayar ile benimkinin tek farkı ekran kartını 940M yerine 840M olması. Onun dışında tamamen aynı. Acaba cihazım M.2 SATA 3 SSD destekler mi? Desteklerse hem SSD'yi hem de HDD'yi aynı anda takabilir miyim? Sanırım tek bir slotu var ama emin değilim. Almak istediğim SSD bu: WD 240GB Green SATA 3.0 (545MB Okuma / 430MB Yazma) 3D-NAND SSD Disk fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Yeni konular

Geri
Yukarı