Çözüldü Nirvana NB C300'de ekranda yeşil şerit var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efkan07

Decapat
Daha fazla  
Casper Nirvana nb C300 Silver marka bilgisayarda fotoğtafta da göruldüğü gibi ince yeşil bir şerit var. Bu neden olur nasıl çözülür? Yardım edin.

20220120_192541.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Laptop.

Ekranda arada bir gidip gelmeler oluyordu bir de

Büyük ihtimal piksellerle ilgili sorun olabilir. Ama yine de sizin yapabileceğiniz çözüm yok yetkili servise başvurman daha iyi olur. Ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum. Eğer test etmek isterseniz monitör bulun test edin monitörde de çizgi varsa ekran kartından olabilir eğer yoksa ki bence yoktur ekranında piksel sorunu var.

Biraz araştırdım yazılım sorunlarından kaynaklıda olabilir diyor formatta atabilirsin.
Laptop.

Ekranda arada bir gidip gelmeler oluyordu bir de

Büyük ihtimal piksellerle ilgili sorun olabilir. Ama yine de sizin yapabileceğiniz çözüm yok yetkili servise başvurman daha iyi olur. Ekran kartında sorun olduğunu düşünmüyorum. Eğer test etmek isterseniz monitör bulun test edin monitörde de çizgi varsa ekran kartından olabilir eğer yoksa ki bence yoktur ekranında piksel sorunu var.

Biraz araştırdım yazılım sorunlarından kaynaklıda olabilir diyor formatta atabilirsin.

Çözüm

Peki teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı