Nitro 5 AN515-45 RTX 3060 alınır mı?

Tuncay Kantarcı

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
FBI ajanı
Aşağıdaki linkteki laptopu almayı düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntısı veya sorunu var mıdır? Alanlar için soruyorum.

Ben almıştım Nitro 5 çok pişman oldum 1 hafta içinde iade ettim başka laptop aldım ne yalan söyleyeyim internette herkes çok övmüştü ama benim için hayal kırıklığı oldu ASUS HP Dell MSI Lenovo markaları tercih etmeni öneririm.

Ben almıştım Nitro 5 çok pişman oldum 1 hafta içinde iade ettim başka laptop aldım ne yalan söyleyeyim internette herkes çok övmüştü ama benim için hayal kırıklığı oldu ASUS HP Dell MSI Lenovo markaları tercih etmeni öneririm.

Hocam tam olarak hangi modeli almıştınız Nitro 5? 2019 ve 2020 kasalarının kötü olduğunu duymuştum onlardan olabilir mi acaba 2021 ve 2022 kasaları gayet iyi Nitro 5'in

Eski modellerdense eski kasalar sorunlu ama bunlarda sorun pek yok.

Hocam tam olarak hangi modeli almıştınız Nitro 5? 2019 ve 2020 kasalarının kötü olduğunu duymuştum onlardan olabilir mi acaba 2021 ve 2022 kasaları gayet iyi Nitro 5'in.

2021 model 1650 Ti 16 GB RAM i5 10 nesil laptop idi tam modelini aklımda değil Teknosa'dan almıştım iyi ki iademi kabul ettiler internetten alsaydım uğraş babam uğraş.

Aşağıdaki linkteki laptopu almayı düşünüyorum. Herhangi bir sıkıntısı veya sorunu var mıdır? Alanlar için soruyorum.

Her türlü alınır.

Neden iade ettin?

Bu sebepten.

Yeni konular

Geri
Yukarı