Nitro 5 AN515 vs Nitro 5 NH.QD

Ben kendim kullanıyorum cidden F/P kralı.
Aklınıza takılan sorular varsa sorabilirsiniz :)
Açıkçası tek şüphe ettiğim nokta markasının hp olmasıydı ama kullanıcıların yorumlarına baktığımın da gayet olumlu cevaplarla karşılaştım. Ayrıca bir şey sormak isterim; fanlar üst düzeyde çalışırken çıkardığı sesler ne kadar rahatsız ediyor veya rahatsız ediyor mu?

Açıkçası tek şüphe ettiğim nokta markasının hp olmasıydı ama kullanıcıların yorumlarına baktığımın da gayet olumlu cevaplarla karşılaştım. Ayrıca bir şey sormak isterim; fanlar üst düzeyde çalışırken çıkardığı sesler ne kadar rahatsız ediyor veya rahatsız ediyor mu?
Hayır rahatsız etmiyor. Zaten ısınan laptop değil en fazla 90-95 derece görüyor orda bile VUUUUUUUU diye ses çıkarmıyor, performansı kısmıyor.

@Itx ailem Vatan, Teknosa gibi yerlerden almam için ısrarcı. Bilgisayar konusuna gelecek olursak Acer Nitro 5'in soğutma sisteminin çok iyi olduğu hakkında görüşler aldım, bu modeli seçmemde ki amaç bu. Ayrıca "o çöp i7'ye o kadar verilmez" demişsiniz. @Artoria Pendragon i7 olan modelin özellik bakımından iyi olduğunu düşünüyorum ama o kadar para verilir mi orası tartışılır
Acer Nitro 5'in soğutma sistemi gerçekten iyi. İ5/rtx 3050 konfigürasyonuna sahibim aynı kasanın. Yaklaşık aynı özelliklere sahip msi ve monster laptopu olan arkadaşlarımla kıyas yaptığımızda hepsinden daha iyi soğutmaya sahip olduğunu gördük.

Aile mevzusunu diretmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. İnternetten aldığınızda da aynı garantili servisle haşır neşir olucağınızı anlatın. Amazon'un müşteri hizmetlerinin ne kadar iyi olduğuyla ilgili örnekleri anlatın. Ne biliyim teknosa ve vatanın şikayetvardaki sayfalarını gösterin. Gerçekten diğer arkadaşların dediği gibi laptop ne kadar iyi olsa da hakkından fazlasını verince hiçbir anlamı kalmıyor.

@JakerT4 @Artoria Pendragon @ArthurMorgan33 @Itx arkadaşlar son olarak bu iki bilgisayar arasından bir seçim yapmam gerekiyor. Sizce 4 bin lira farkla HP Omen almam daha mı mantıklı olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı