Nitro 5 ürünününün RTX 3070'e sahip olan versiyonu var mı?

Yanınızda olsaydım yanağınıza bir öpücük kondururdum hocam, radeon ve siz bu forumda olabildiğince yardım etmeye çalışıyorsunuz. :)
Şu ürünün linkini atayım, siz bakın hocam.
"Almanya'da geçerli olan kdv dahildir." yazıyor ama Türkiye'ye girerken bir daha vergi ödeyip,ödemeyeceğimden emin değilim.

Son düzenleme:
Yanınızda olsaydım yanağınıza bir öpücük kondururdum hocam, Radeon ve siz bu forumda olabildiğince yardım etmeye çalışıyorsunuz. :)
Güzel düşünceniz için çok teşekkür ederim hocam. Bilgim veya yorumum dahilindeyse insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Olabilirsem de mutlu oluyorum :)

Ayrıca gördüğüm kadarıyla bu forumda sadece @Radeon RX 5500M ve ben değil, pek çok hocam da olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyor 😃

Şu ürünün linkini atayım, siz bakın hocam.
"Almanya'da geçerli olan kdv dahildir." yazıyor ama Türkiye'ye girerken bir daha vergi ödeyip,ödemeyeceğimden emin değilim.

Sepetinize ekleyip yeri girdiğinizde ne kadar gösteriyor? Orada yazan dışında ödeme yapmazsınız, olursa da Amazon geri ödeme yapar. Başka bir Amazon.com'dan alışveriş yapan hocama öyle olmuş.

Almanya vergileri ile Türkiye vergileri aynı olduğu için Amazon.de üzerinde böyle gösteriyor diye duymuştum. :)
Bir de Almanya'da olanların klavye düzeni QWERTZ'di sanırım. Belki sorun olabilir.

Sepetinize ekleyip yeri girdiğinizde ne kadar gösteriyor? Orada yazan dışında ödeme yapmazsınız, olursa da Amazon geri ödeme yapar. Başka bir Amazon.com'dan alışveriş yapan hocama öyle olmuş.

Almanya vergileri ile Türkiye vergileri aynı olduğu için Amazon.de üzerinde böyle gösteriyor diye duymuştum. :)
Bir de Almanya'da olanların klavye düzeni QWERTZ'di sanırım. Belki sorun olabilir.
Beraberinde klavye, fare ve kulaklık almayı planlıyorum sorun olmaz benim için.
Sonunda şu vergi konusunda aydınlandım, teşekkür ederim. 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı