Nitro RG241YP monitörde oyunlardan sonra mavi izler kalıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar problemim açık. Videoda belirttiğim gibi oyunlarda arkadan iz bırakıyor. Yeni aldım problem ne olabilir?
Marka model: Nitro RG241yp.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar problemim açık. Videoda belirttiğim gibi oyunlarda arkadan iz bırakıyor. Yeni aldım problem ne olabilir?
Marka model: Nitro RG241yp.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynı monitörü kullanmaktayım masaüstünde ya da başka oyunlarda aynı şeyi yapıyor mu yanında bi hdmi bide DP kablosu geliyor iki kabloda da denediniz mi ?

Monitörü laptopa bağlı kullanıyorum. DisplayPort geliyor fakat girişi yok o yüzden test edemiyorum. Ekran 120Hz de çalışıyor şu an. Masaüstünde, yayın açarken falan mavileşme oluyor evet fakat 60 Hz alınca masaüstünde sorun yok sadece oyunda göründüğü gibi oluyor. Çok ilginç.

Monitörü laptopa bağlı kullanıyorum. DisplayPort geliyor fakat girişi yok o yüzden test edemiyorum. Ekran 120Hz de çalışıyor şu an. Masaüstünde, yayın açarken falan mavileşme oluyor evet fakat 60 Hz alınca masaüstünde sorun yok sadece oyunda göründüğü gibi oluyor. Çok ilginç.
peki laptopun kendi ekranında da aynı şey geliyor mu onu denediniz mi ?

Monitör arızası gibi duruyor fakat yinede başka bir sistemde denemenizde fayda var çünkü laptop gibi ürünlerde görüntü almak için kullanılan HDMI DVİ VGA gibi portlar zamanla iç kısımları deforme olabiliyor pinler birbirine temazsızlık yaptığında böyle renk karışımları meydana gelebiliyor daha önce bende bir LCD monitörde VGA girişinde bunun pembesini yaşadım VGA girişinde problem olduğunu öğrendim

Yeni konular

Geri
Yukarı