No Lie Valorant editi nasıl olmuş?

hAllederiz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Çağrı Merkezi Yöneticisi
Merhaba. Bu konuyu ilk prof. editimde de açmıştım (Bilie Eilish). Çoğu arkadaş beğendi. Bazı arkadaşlar da tavsiyelerde bulundu. Aslında tavsiyede bulundukları şeyler benim de aklımda olan şeylerdi. Şu an tamamen kafamda olan editi yaptım. İyisi ve kötüsü ile yorumlarsanız çok memnun olurum. İyi seyirler.

Ek olarak YouTube algoritmasında şöyle bir şey varmış; YouTube videoları sıkıştırdığı için 1080p videolarda bitrate düşüğü oluyormuş (Ben bunu kendi videolarımda test ettim) Bu kayıtta 1080p render alındığı için bitratesi biraz düşük. Bundan sonraki editler 2K render alınacak.

Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu konuyu ilk prof. Editimde de açmıştım (bilie eilish). Çoğu arkadaş beğendi. Bazı arkadaşlar da tavsiyelerde bulundu. Aslında tavsiyede bulundukları şeyler benim de aklımda olan şeylerdi. Şu an tamamen kafamda olan editi yaptım. İyisi ve kötüsü ile yorumlarsanız çok memnun olurum. İyi seyirler.

Ek olarak YouTube algoritmasında şöyle bir şey varmış; YouTube videoları sıkıştırdığı için 1080p videolarda bitrate düşüğü oluyormuş (ben bunu kendi videolarımda test ettim) bu kayıtta 1080p render alındığı için bitratesi biraz düşük. Bundan sonraki editler 2K render alınacak.

video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vuruş efektlerini biraz değiştirsen daha iyi olur hepsi aynı çünkü ama güzel olmuş.

vuruşların bağzıları çok sıradan biraz daha fazla oynayıp daha iyi vuruşlar koyabilirdin ve no lie diyen baslı kısımlara en iyi vuruşları koysan daha güzel olur birazda efekt eklesen mükemmel olur

Merhaba. Bu konuyu ilk prof. editimde de açmıştım (Bilie Eilish). Çoğu arkadaş beğendi. Bazı arkadaşlar da tavsiyelerde bulundu. Aslında tavsiyede bulundukları şeyler benim de aklımda olan şeylerdi. Şu an tamamen kafamda olan editi yaptım. İyisi ve kötüsü ile yorumlarsanız çok memnun olurum. İyi seyirler.

Ek olarak YouTube algoritmasında şöyle bir şey varmış; YouTube videoları sıkıştırdığı için 1080p videolarda bitrate düşüğü oluyormuş (Ben bunu kendi videolarımda test ettim) Bu kayıtta 1080p render alındığı için bitratesi biraz düşük. Bundan sonraki editler 2K render alınacak.

Video:

Hocam Ladiff kanalını biliyorsunuzdur oradaki efektler gibi değişik efektler deneyin bence.

Vuruş efeklerini 2-3 de bir değiştir bende yoksa ben bir hata bulamadım gayet güzel.
Teşekkürler.
daha iyi olabilir ama ben beğendim gayet güzel izlerken epilepsi krizi geçirmiyorsunuz.
Mesela daha iyi nasıl olabilir ?
Hocam Ladiff kanalını biliyorsunuzdur oradaki efektler gibi değişik efektler deneyin bence.
Biliyorum evet. Benzer efektler kullandım. Değiştireceğim hep.

Biliyorum evet. Benzer efektler kullandım. Değiştireceğim hep.
İsterseniz arada bir böyle ace çoğunlukla montajlarda müzikle beraber müziğin sözlerini de ekrana koyabilirsiniz bu da bence değişik bir hava katabilir. Bunun yanı sıra CagE'nin (CS-GO'da tanınan isimlerin/takımların editlerini yapan bir kanal) belki biliyorsunuzdur böyle ritimli müzikleri oluyor örnek şu videodaki gibi ve buna ek olarak sadece müzikli olmuyor işte müzikten farklı sesler falan kullanıyor, eğer bu şekilde uğraşıp yapabilirim diyorsanız bence iyi bir yerlere gelirsiniz.

Geri
Yukarı