No Man's Sky Oyunu Kendini Toparladı Mı?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
No Man's Sky oyununun çıkmasını heyecanla beklemiş ama çıkan oyun herkes gibi bende de büyük hayal kırıklığı olmuştu. Çıkışı üzerinden uzun süre geçti ve birçok güncelleme yapıldı. Oyun kendini geliştirdi mi? Son hali satın almaya değer mi? Yakın zamanda oynayan var mı?

Bir kaç gün sonra çok büyük bir güncelleme geliyor, oyun çıktıktan sonra bedava olarak çok fazla güncelleme geldi. Bence hala alınır. Oyun “ En büyük geri dönüş “ olarak da biliniyor. Zaten update fragmanlarının altındaki yorumlara bakarsanız Hello Games’in ne kadar sevildiğini anlarsınız. İndirimde alabilirsiniz oyunu, 70TL’ye düşüyor. Bu arada oyuna ilk girince blur ve field of view ayarlarını kendinize göre ayarlayın. Bir de en başta çok fazla element ve eşya varmış gibi gelicek size, çok kafanız karışacaktır eminim buna. Bir süre sonra alışıyorsunuz ama. Oyun hakkında sorularınız olursa buradan veya Steam’den sorabilirsiniz.

Son düzenleme:
Ben de oyunu almayı düşünüyorum. Survival olayı nasıl işliyor? Tarım falan yaparak mı hayatta kalıyoruz bilindik survival mekanikleri gibi mi yoksa başka şeyler mi var? Bu kadar fazla gezegen birbirlerine benziyor mu yoksa hepsi farklı mı?

Ben de oyunu almayı düşünüyorum. Survival olayı nasıl işliyor? Tarım falan yaparak mı hayatta kalıyoruz bilindik survival mekanikleri gibi mi yoksa başka şeyler mi var? Bu kadar fazla gezegen birbirlerine benziyor mu yoksa hepsi farklı mı?
İsterseniz tarımcı olup base kurabilirsiniz. İsterseniz korsancı olup galaksideki gemileri patlatın eşyalarını alın, survival anlatılacak gibi değil. Oynayınca anlayabilirsiniz diyeyim. Çok fazla gezegen var ama birbirlerine çok benzemiyorlar. Bu arada odun keseyim base kurayım diye bir şey yok. Base kurmak için diğer ırklarla anlaşıp blueprintleri öğrenmeniz lazım. Tarım yaparak elementler elde ediyorsunuz (havuç falan ekilmiyor) onlarla itemler yapıp galaktik uzay istasyonunda takas ya da satış yapabiliyorsunuz. Parayla yapılacak çooook şey var.

İsterseniz tarımcı olup base kurabilirsiniz. İsterseniz korsancı olup galaksideki gemileri patlatın eşyalarını alın, survival anlatılacak gibi değil. Oynayınca anlayabilirsiniz diyeyim. Çok fazla gezegen var ama birbirlerine çok benzemiyorlar. Bu arada odun keseyim base kurayım diye bir şey yok. Base kurmak için diğer ırklarla anlaşıp blueprintleri öğrenmeniz lazım. Tarım yaparak elementler elde ediyorsunuz (havuç felan ekilmiyor) onlarla itemler yapıp galaktik uzay istasyonunda takas ya da satış yapabiliyorsunuz. Parayla yapılacak çooook şey var.
Steam'den istek gönderdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı